adcov.com

Nierozpoznana Problemy tarczycy

Choć szacuje się, że prawie 60 milionów Amerykanów może mieć problemy z tarczycą, zdecydowana większość nie zdaje sobie sprawy z tego. Znajduje się w dolnej, przedniej części szyi, w tym gruczołu kształcie motyla reguluje metabolizm i pomaga inne narządy w ich funkcji. Gdy tarczyca nie działa prawidłowo, może siać spustoszenie na zdrowie, powodując wszystko z nadwagą do depresji i niskiej energii.

Zmęczenie

Nawet po osiem godzin snu lub więcej, można obudzić się rano uczucie zmęczony i słaby. W przypadku nadczynności tarczycy, możesz mieć bezsenność i często czują się zaniedbane w ciągu dnia.

Problemy Waga

Jeśli masz tendencję do tycia lub stracić szybko, nawet bez zmiany w diecie, tarczycy może być przyczyną. W przypadku niedoczynności tarczycy, bez względu na ścisłe diety jesteś na, utraty wagi jest niezwykle trudne.

Zmiany nastroju

Niepokój, ataki paniki i depresja są kolejnym objawem nierozpoznanych warunkach tarczycy. Nawet wtedy, gdy pacjent jest na leki przeciwdepresyjne, jeśli istnieje podstawowy problem tarczycy, depresja jest nadal obecny.

Suchość skóry, włosów i paznokci

Zarówno niedoczynność tarczycy i paznokci nadczynności tarczycy są zwykle cienkie i kruche. Pralnia, nierówne skóry jest powszechne i zazwyczaj cienkie włosy, wypada, łamie łatwo i jest sucha i gruba.

Wysoki poziom cholesterolu

Poziom cholesterolu może być wyższa niż normalnie, nie ważne jak zdrowe diety. Może też pozostać jednak wysoka, nawet podczas robienia leków obniżających poziom cholesterolu aż stan tarczycy jest diagnozowane i leczone prawidłowo.

Ból mięśni i stawów

Mając na bóle w Twoim przyłącza i mięśni, zwłaszcza z samego rana, mogą być objawy nieprawidłowego działania tarczycy. Cieśni nadgarstka i ścięgien są także wspólne.

Leczenie

Po przeprowadzeniu badania, jeśli problemem tarczycy odkryte u większości chorych są na syntetycznych hormonów, takich jak pigułki Synthroid lub naturalnej recepty hormonów takich jak Amor tarczycy. Potrzebne jest częste badania krwi, aby uzyskać dawkę skorygować. Takie tabletki są zazwyczaj pobierane każdego dnia przez resztę życia osoby. Po leczeniu, większość pacjentów zgłasza się zmniejszenie lub całkowite wyjście z objawów w ciągu kilku miesięcy.

Alternatywne metody leczenia nie zostały zatwierdzone przez FDA, choć niektóre z najczęstszych dodatków naturalnych są tyrozyny i morszczyn pęcherzykowy. Będąc na diecie o wysokiej włókna i regularne ćwiczenia pomagają również regulować działanie tarczycy.

Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć nierozpoznaną stan tarczycy, najlepiej umówić się z lekarzem opieki zdrowotnej i rozpocząć proces badania i leczenia.