adcov.com

Niepokój Vs Objawy Heart Attack

Większość ludzi cierpi z pewnej ilości lęku. Problem leży w tym, jak organizm reaguje na tego lęku. Gdy mamy do czynienia zbyt tego wspólnego odczuwania emocji i może wywoływać pewne niepożądane, niekiedy wyniszczające objawy, które prowadzą do tego, co określa się często jako atak paniki. Niestety, wiele z tych objawów może być mylony z pilnej potrzeby interwencji medycznej na atak serca, co może zaostrzyć panikę osoba jest już uczucie. Tak, to jest różnica między lękiem i zawału serca?

Zwiększona Tętno

Ten szczególny objawem jest, że mogą być udostępniane zarówno ataku paniki wywołanej przez lęk i zawału serca wywołanego przez jakiegoś istniejącego stanu zdrowia. Oba mogą manifestować się jako zmianę tętna osoby, przenosząc się z dość normalnym, stały wskaźnik do jednego, który jest szybki, prawie wyścigi w rytm. Może to nawet spowodować serce się w nieregularnym tempie.

Ból w klatce piersiowej

Po podwyższeniu lub nieprawidłowości tempa bicia serca człowieka, oba warunki mogą również przynieść pewną ilość bólu w klatce piersiowej. Jednak atak paniki wywołane przez lęk zazwyczaj znaleźć ten ból samodzielnie na klatce piersiowej. Zawał serca będzie produkować ten ból w klatce piersiowej, ale będzie to prawdopodobnie czuć cięższe, z nieco bardziej ciśnieniem i przenieść się do innych obszarów ciała, tworząc dyskomfort w ramieniu, pleców, gardła i / lub szczęki.

Duszność

Wiele razy osoby cierpiące na każdym ataku panicznego lęku wywołanego lub ataku związanych ze zdrowiem serca doświadczy duszność. To często czujesz, jeśli nie są w stanie złapać oddech; czasami może czuć się tak, jeśli hiperwentylacji. Stamtąd, możesz zacząć odczuwać pewne poczucie zawroty głowy lub zawroty głowy; możesz stać się słaby lub czują blisko omdlenia.

Pocenie się

Oba warunki mogą również skłonić osobę zacząć potu, bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Jednak atak paniki wywołane przez lęk może także przynieść na dreszcze z tego potu. Zawał serca zwykle przynieść ze sobą poczucie nudności, a nawet wymioty.

Niepokój

Albo stan może skłonić osobę czuć zdecydowaną poczucie lęku, który ma się rozumieć, ponieważ organizm reaguje w tak intensywny sposób. Ale atak paniki zwykle trwa to uczucie poza tylko samego lęku. Możesz zacząć czuć się spod kontroli, a nawet przerażony jak umrzesz na miejscu. To nie znaczy, że ktoś, kto jest o atak serca, nie będzie czuć się bać lub jeśli umrze. To cienka linia między nimi.

Niestrawność / zgaga

Ten dość wyraźne objawem jest to, co można ustawić dwa warunki siebie. Często osoba, która cierpi na atak serca, a nie atak paniki, będą czuć się coś, co jest często opisywany jako zgaga lub niestrawność, nawet jeśli masz już nic do jedzenia. Możesz czuć się tak, jeśli są pełne, tak pełne, że może się wydawać, że jest to dusi Cię.

Rama czasowa

Innym czynnikiem, który ustawia się dwa stany siebie jest długość czasu, w którym objawy odbyć. Atak lęku zazwyczaj trwa przez określony czas, prawo około dziesięć minut, a może zmniejszyć, gdy osoba, poświęć chwilę, aby odpocząć. Zawał serca, z drugiej strony, będzie widać te objawy trwało przez dłuższy okres czasu, zazwyczaj pół godziny lub dłużej. Objawy te nie zmienią się, gdy osoba stara się zrelaksować.