adcov.com

Nieleczone objawy cukrzycy

Cukrzyca typu zaburzenia metaboliczne, które wpływają na ilość wytwarzanego insuliny przez trzustkę. Trzustka wytwarzają małą ilość insuliny lub wcale, co powoduje tworzenie się glukozę w ciele. Trzy rodzaje cukrzycy typu 1, typu 2 i cukrzycy ciążowej. Nieleczony, każdy typ będzie produkować poszczególne objawy.

Objawy typu 1

Jeśli osoba ma cukrzycę typu 1, ma formę przewlekłą chorobą. Ten typ jest często diagnozowana u dzieci i młodych dorosłych. Przyczyny to dziedziczność i ekspozycję wirusa. Zanim osoba ma leczenia, może ona wystąpić szereg objawów, które przychodzą na szybko. Chorych na cukrzycę typu 1 i czują się bardzo spragniony czują potrzebę ciągłego picia w ciągu dnia. To zwiększone spożycie płynów prowadzi do osoby mającej iść do łazienki częściej. Dodatkowe objawy nieleczonej cukrzycy typu 1 są zmiany odchudzania, letarg i wizyjne.

Objawy typu 2

Cukrzycę typu 2 występuje u dorosłych, nie wymaga zależność insuliny. Możliwe przyczyny cukrzycy typu 2 są otyłość i brak aktywności fizycznej. Pacjenci z cukrzycą typu 2 będzie mieć wiele takich samych objawów u pacjentów typu 1, w tym ekstremalnych pragnienie, częste oddawanie moczu, nagła utrata masy ciała, senność i zmiany wizji. Będą one jednak mieć również dodatkowe objawy, podczas gdy ich cukrzyca pozostaje nieleczona. Obejmuje zaciemnionych obszarów skóry, które pojawiają się bez wyraźnego powodu. Cięcia mogą trwać dłużej, aby uzdrawiać, ponieważ cukrzyca typu 2 wpływa na układ odpornościowy.

Objawy cukrzycy ciężarnych

Cukrzyca ciążowa jest to rodzaj cukrzycy, która pojawia się tylko wtedy, gdy kobieta jest w ciąży. Choć cierpi warunkiem, organizm wytwarza duże ilości glukozy, które mogą być szkodliwe dla matki i dziecka. Cukrzyca ciążowa często nie wykazuje żadnych objawów i jest wykrywany przez ogół tylko rutynowe badania glukozy we krwi. W niektórych przypadkach, osoba może czuć się zmęczony i spragniony ze względu na stan nieleczonej.

Rozważania

Kiedy człowiek zaczyna leczenie, może jeszcze wystąpić niektóre objawy nieleczonej cukrzycy. Kiedy on i jego lekarz jest w stanie uzyskać jego poziom insuliny pod kontrolą, objawy powinny ustąpić lub zmniejszyć nasilenie.

Ostrzeżenie

Cukrzyca może być śmiertelne, jeśli nie jest leczone przez dłuższy okres. Jeśli masz jakieś oznaki tego ciężkiego stanu, należy skontaktować się z lekarzem, aby przejść przez opcje leczenia.