adcov.com

Niedrogie Nastoletnie terapii lekowychNaście zabiegi przystępnych leków są dostępne dla młodzieży z problemami narkotykowymi. Pierwszym miejscem do rozpoczęcia jest z poradnictwem, aby zobaczyć, czy nastolatek może być leczona środkami ambulatoryjnych. Często poradnictwo indywidualne i rodziny może ujawnić problemy, które mogą być kwestie były przedmiotem ciągłych sesji terapeutycznych. Jest to najtańszy wariant. Po doradca stwierdzi, że młoda osoba wymaga bardziej intensywnego leczenia szpitalnych, istnieje kilka kwestii do rozważenia.

Lokalizacja

Ponieważ większość nastolatków narkotyków programy leczenia wymagają udziału rodziny, za koszty podróży związane z wymaganych wizyt rodzinnych. Po początkowym okresie szpitalnych, nastolatki powoli ponownie z powrotem do środowiska domowego. To zazwyczaj obejmuje weekendowe wycieczki do domu, który dodaje koszty podróży. Jeśli to możliwe, znaleźć obiekt, który jest w łatwej do napędu, aby zmniejszyć całkowite koszty leczenia.

Ubezpieczenia

Większość programów leczenia szpitalnego leków przyjmować ubezpieczenia. Sprawdź z polityki rodzinnej, aby dowiedzieć się poziom i czas trwania ubezpieczenia przewidziane. Dowiedz się, które usługi są objęte polisą. Zwrócić się do centrum o programy stypendialne płacić za nie-objęte przedmioty i dopłat. Medicaid i prywatni przewoźnicy ubezpieczeniowe wymagają oczyszczalni mieć zarówno stanowych i federalnych akredytacji. Wspólna Komisja Akredytacji Organizacji Ochrony Zdrowia zapewnia krajowy certyfikat, który jest rozpoznawany przez przewoźników ubezpieczeń.

Czas trwania

Długość pobytu potrzebne trudnej młodzieży zmienia. Addicted młodzieży pobyt w szpitalnych programów leczenia uzależnień w dowolnym miejscu od jednego miesiąca do jednego roku lub więcej. Długość pobytu zależy od potrzeb nastolatków, jak również zdolność rodziców do płacenia za leczenie. Natomiast zasoby mogą dyktować krótszy pobyt młodzieży, skuteczność leczenia może być warte inwestycji. Sprawdzić krótkoterminowych programów, które oferują intensywne ambulatoryjne następczych. Ośrodków leczenia, takie jak Spencer centrów odzyskiwania oferują zarówno krótkoterminowych programów szpitalnych i ambulatoryjnych.

Podwójną diagnozą

Addicted nastolatków, którzy zostali zdiagnozowani z dodatkowym zaburzeniami psychicznymi wymagają opieki bardziej uporządkowany. Poszukaj zakładu przetwarzania, który oferuje usługi na leczenie podwójnego rozpoznania. Podwójne oczyszczalnie diagnoza zapewnić wyższy poziom opieki medycznej z lekarzami i świadczeniodawcami przeszkolone. Usługi w zakresie oceny, które specjalizują się w podwójnej diagnozy, takie jak te oferowane przez usług pomocowych może pomóc rodzicom zawęzić poszukiwania odpowiedniej i przystępnej opcji leczenia.

Dyscyplina

Wziąć pod uwagę inne kwestie zachowania wykazywane przez nastolatka patrząc ośrodków leczenia. Nastolatki, którzy nadużywają narkotyków często wykazują postaw antyspołecznych i zbuntowanych, które należy traktować jako dodatek do uzależnienia. Sprawdzić obozów startowych lub programów pustyni, że może pomóc teen z innych problemów, które mogą utrudniać odzyskanie długoterminowej dostać pieniądze warto z programu. Podczas gdy te programy można uruchomić w dowolnym miejscu od 5000 dolarów do 13.000 dolarów miesięcznie, rodzice powinni rozważyć cały plan leczenia, koszty dodatkowe doradztwo w kwestiach behawioralnych i wskaźnik sukcesu programu.