adcov.com

Niebezpieczne Miejsca umieścić maszyny stymulacji Elektroniczny

Niebezpieczne Miejsca umieścić maszyny stymulacji Elektroniczny


Elektroniczne urządzenia stymulacja wysłać łagodny prądu elektrycznego za pomocą dwóch podkładek elektrycznych dołączonych do ciała. Prąd przepływa przez jeden, a ciało służy jako przewód dla prądu odbierany w drugiej podkładki. Twórcy uważają, że tego rodzaju urządzeń jest to terapeutyczna mięśni.

Kierownik

Elektroniczne maszyny są tylko stymulacja mięśni. Nie ma mięśnie czaszki, które są wystarczająco duże, aby być traktowane bezpiecznie przez maszynę. Mocowanie urządzenia stymulacji do głowy może powodować bóle głowy, zaburzenia widzenia, tętniaków mózgu i silnego bólu. Skutki umieszczenie urządzenia na głowie nie zostały dokładnie zbadane, ale to jest bardzo jasne, że nic dobrego nie może pochodzić z uruchomieniem elektronicznego urządzenia stymulacji na głowie.

Przez głównych narządów

Główne narządy są miejsca dla maszyn stymulacji elektronicznych. Cały tułów zawiera najważniejsze organy, które nie powinny być narażone na maszynach stymulacji elektronicznych. Serce jest najbardziej wrażliwy; elektroniczna maszyna stymulacja nie powinna iść w jego pobliżu. Serce ma swój własny bio-elektryczne rytm, że maszyna może zakłócić. Osoby z rozrusznikiem serca nie powinny korzystać z urządzenia. Ładunek elektryczny z urządzenia może krótki rozrusznik, zatrzymując go i osoba może umrzeć.

Genitaliów

Dlaczego ktoś chciałby wysłać prądu elektrycznego przez ich genitaliów jest poza logiką. Za pomocą elektronicznego urządzenia stymulującego na genitalia nie tylko bolesna, ale może to spowodować uszkodzenie istotne części układu rozrodczego, zwłaszcza u mężczyzn.

Kobieta w ciąży; Osoba z problemów zdrowotnych,

Kobiety w ciąży nie powinny używać urządzenia stymulacji elektronicznej. Urządzenie może rzeczywiście powodować poronienia i / lub uszkodzenie płodu. Każdy, kto rozważa korzystania z urządzenia, który wcześniej istniejących warunków zdrowotnych powinien najpierw skonsultować się z lekarzem.

Szyja

Nigdy nie należy używać maszyny elektronicznej stymulacji na szyi. Szyja jest rzeczywiście jednym z najbardziej delikatnych i wrażliwych miejsc na ciele człowieka. Główne arterie, część kręgosłupa i pnia mózgu istnieją. Umieszczenie stymulacji elektroniczną, na szyi może spowodować odruch wazowagalnymi lub skurczu krtani. Wyniki wazowagalne w omdlenia odruchowe wywołane przez awarie w układzie nerwowym. Krtani jest skurcz mięśni strun krtani, który hamuje oddychanie.