adcov.com

Niebezpieczeństwa protez piersi w Sauny

Implanty piersi są silikonowe sól fizjologiczną lub woreczki wypełnione są wszczepiane w tkance piersi i mięśni klatki piersiowej do powiększania piersi. Ważne jest, aby zrozumieć ryzyko związane z procedurą, wraz z jakie środki ostrożności należy podjąć po operacji. Niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat zabiegów powiększania piersi to niebezpieczeństwa używając sauna z implantami piersi.

Rodzaje

Dwa główne rodzaje protez sutka wypełnionym roztworem soli i silikonu żelowa. Implanty solne są powłokami silikonowymi, które wypełnione są solą fizjologiczną przed lub podczas zabiegu chirurgicznego. FDA zatwierdziła słonych implantów piersi dla kobiet powiększania piersi w 18 lat lub więcej. Implanty silikonowe są powłokami silikonowymi, które są wypełnione żelem silikonowym przed zabiegiem. FDA zatwierdziła stosowanie implantów silikonowych do powiększania piersi u kobiet co najmniej 22 lat.

Zbiornik ciepła

Implanty piersi będzie przechowywać zarówno chwyt i niskich temperatur, w oparciu o swoje otoczenie. Jednak, w przeciwieństwie do innych części ciała, implanty są powolne, aby powrócić do normalnej temperatury ciała. Na przykład, jeśli pobyt w saunie przez zbyt długi czas, swoje implanty nagrzewa się powyżej temperatury ciała. Po wyjściu z sauny, twoje ciało będzie wrócić do normalnej temperatury w ciągu kilku minut, ale Twoje piersi mogą pozostać ciepłe nawet do godziny. Choć może to być niewygodne, to zwykle nie jest szkodliwe dla zdrowia lub dobrego samopoczucia. Jednakże, jeśli są wrażliwe na ciepło lub niskich temperaturach, należy być ostrożnym o temperaturze implantów piersi.

Topienie

Ciepło w saunie nie powinien uszkodzić implanty piersi. Silikon topi się w temperaturze 200 ° C (392 ° F), które powinny być nigdzie w pobliżu temperatury sauny. Jednak większość producentów sauna Zalecamy skontaktować się z chirurgiem i producenta implantów przed użyciem sauna.

Ryzyko oparzenia

Ważne jest, aby zauważyć, że miejscowe źródła ciepła umieszczonego bezpośrednio na piersi może uszkodzić skóry. Na przykład, jeśli umieścić poduszki na klatce piersiowej, to w końcu rozgrzać implanty. W tym momencie, skóra piersi będzie odbieranie ciepła zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz, co może spowodować oparzenia skóry. Jeśli masz implantów piersi, nie należy używać podkładki grzewcze, termofory lub koce elektryczne przeciwko piersi.

Rozerwanie

Pęknięcie jest przerwa lub łza w silikonową powłokę, która powoduje, że powłoka opróżnić i wewnętrzny wyciek płynu do organizmu. Mimo, że ciepło nie został uznany za przyczynę pęknięcia, ważne jest, aby pamiętać, że lekarze nie wiedzą wszystkich przyczyn pęknięcia implantów piersi. Badania nadal są podejmowane w celu określenia, czy ciepło może powodować niewielkie rysy lub fałdy na powierzchni powłoki. Chociaż nie może być wystarczającym powodem, aby zatrzymać cię od korzystania z sauny, to przynajmniej coś, aby pamiętać.