adcov.com

Niebezpieczeństwa probiotyczne

Probiotyki to mikroorganizmy, które po podaniu w odpowiedniej wysokości, zapewniają korzyści zdrowotne konsumentów. Jogurt jest gospodarzem wielu probiotyków i choć probiotykami są bakterie, wchodzą w klasyfikacji "przyjaznych bakterii". Probiotyki zawierają pałeczki kwasu mlekowego i bifodobacteria. Oprócz stosowania probiotycznych jako dodatku odżywczego, probiotyki są również stosowane w postaci kremów do twarzy.

Historia

Stosowanie probiotyków pochodzi już w latach 1800. W tym czasie wiele chorób i choroby przypisywano tracić gromadzeniu się w organizmie, które wyciekły do ​​krwi. Stosowanie probiotyków do fermentacji mięsa w celu zabezpieczenia go przed zepsuciem podczas pakowania doprowadziła do decyzji o probiotyki w organizmie ludzkim pochłonąć wydzielin ciała pozostawia się budować.

Częste działania niepożądane

Probiotyki, ma tendencję do powodowania, aby użytkowników nadmiernego odwadniania zatok, bóle głowy, wzdęcia, biegunki i zaparcia. Gaz jest bardzo częstym skutkiem ubocznym spożywanie probiotyków w żywności i jako suplement diety. Te efekty uboczne zazwyczaj znikają w ciągu kilku dni i jest spowodowana przez toksyny probiotyków wydalania z organizmu. Kontroli i ograniczania dawek w ciągu pierwszych kilku dni stosowania zapobiega wielu z tych efektów ubocznych występujących.

Świadczenia krótkoterminowe

W dr Robert O. D. Sc. Młodej blogu, lekarz z krótkoterminowych korzyści płynących z konsumpcji probiotyków. Dr Young przypomina nam, że probiotyki mają pomóc nam strawić te pokarmy, które są trudne do nasz organizm do trawienia, takie jak mięso i inne białka zwierzęcego. Probiotyki są również wprowadzane do obrotu, aby pomóc w regulacji układu pokarmowego.

Długoterminowe Niebezpieczeństwa

Dr Young idzie poinformować, że choć probiotyki oferują wiele korzyści krótkoterminowe, ale także stworzyć wiele długoterminowych zagrożeń z długotrwałego użytkowania. Nie tylko probiotyki pomagają ciała rozbić mięsa i białka zwierzęcego, ale również białko i mięso w naszych ciałach. Probiotyki przełamać własne zdrowe tkanki i komórki w całym naszym ciele z pogorszenia tkanki w naszych jelitach do przestają produkcji naszych ciał "komórek macierzystych. Probiotyki również niszczyć zdrowych krwinek białych i czerwonych ciałek krwi, co prowadzi do wielu zaburzeń krwi i obniżonym układu odpornościowego.

Ostrzeżenia

Aby uniknąć niebezpiecznego efektu probiotyki, to ważne jest, aby kontrolować spożycia produktów zawierających probiotyki. Probiotyki znajdują się w wielu produktów, które korzystają z procesu fermentacji podczas ich produkcji. Obejmuje to jogurt, ogórki i kapustę.

Rozważania

Dr Young zaleca, w swoim blogu, do spożywania na zimno, całych liści Aloe Vera sok. Sok Aloe vera zapewnia zalety probiotyków, bez szkodliwego wpływu probiotyków. Aloe vera sok tłoczony na zimno, gdy z całych liści pomaga zerwać jelit zator utworzony przez niestrawionych pokarmów.