adcov.com

Niebezpieczeństwa osteopatii

Niebezpieczeństwa osteopatii


Osteopatia jest zakorzeniona w przekonaniu, że wszystkie choroby i zaburzenia pochodzą lub są związane, problemów układu mięśniowo-szkieletowego. System ten składa się z nerwów, kości i mięśni, które tworzą strukturę organizmu i są ze sobą połączone. Oryginalny przekonanie założyciela osteopatii jest to, że wszystkie problemy fizyczne pochodzą z kręgosłupa. Oznacza to, że osteopatia koncentruje się na kości i mięśnie-niezamierzone szkody te mogą czasem wystąpić. Są też inne zagrożenia związane z osteopatii.

Osteopatia

Osteopatia, lub medycyny Osteopathic, to alternatywna forma medycyny rozpoczął w 1874 roku w Missouri. Choć jest medycyna alternatywna, został oficjalnie certyfikowany forma medycyny w Stanach Zjednoczonych przez długi czas. Amerykańska Osteopathic Stowarzyszenie powstało w 1901 roku w celu uregulowania praktyki osteopatii. Praktycy osteopatii zostały oficjalnie uznane w 50 stanach w 1962 roku.

Zastosowanie

Ta wiara przejawia się w szczególnym układu mięśniowo-szkieletowego. Wizyta u lekarza osteopatycznego będzie obejmować wywiad i kontroli fizycznej, w którym kręgosłupa i postawy są badane. Plecach, nogi i ramiona mogą być zmieniane za pomocą rąk, aby zbadać ich siłę i napięcie mięśni. Osteopatia również korzysta z promieni rentgenowskich do diagnozowania zaburzeń i chorób oraz wykorzystuje leki na receptę w leczeniu. Osteopathic leczenie może również obejmować przenoszenie napięty mięsień w kierunku do i od miejsca bólu i utrzymywane do szczelności ułatwia. Czasami może to prowadzić do niezamierzonego bólu.

Certyfikacja

Wszystkie praktyków osteopatii należy odpowiedni certyfikat. Doktor osteopatii (DO) odbiera te same podstawowe szkolenie jako lekarza (MD), jak również szkolenia w jak manipulować mięśnie i kości. Musi również otrzymać licencję do wykonywania zawodu, jak innych zawodów medycznych. Podczas wizyty NALEŻY sprawdzić, czy odpowiednia certyfikacja jest na wyświetlaczu.

Ryzyko związane

Większość niebezpieczeństwa związane z osteopatii są niepożądane efekty uboczne i powinny trwać tylko przez kilka dni. Może wystąpić zmęczenie po leczeniu. Może także wystąpić bóle mięśni i ewentualnie lekki ból głowy. Bardziej poważnie, to technika stosowana przez niektórych DOS, nazywa manipulacja kręgosłupa jest związana z bardziej poważne skutki uboczne, takie jak uszkodzenie tętnicy i uderzeń. Ryzyka tych skutków ubocznych jest bardziej prawdopodobne, gdy manipulacji kręgosłupa jest wykonywana na górnej części pleców.

Rozważania

Omówić wszelkie ryzyko związane z osteopatycznego traktowanie robić i zawsze upewnić się, że zrobić to w pełni certyfikowane i licencjonowane przed poddaniem żadnych zabiegów. Wystrzegaj się wszelkich osób twierdzących ćwiczyć osteopatię, że nie chcą, aby zapewnić ich urzędowej certyfikacji.