adcov.com

Niebezpieczeństwa Microwave Popcorn

Niebezpieczeństwa Microwave Popcorn


Pochodzący z 1940 roku, mikrofalówka popcorn stał się podstawą amerykańskiego gospodarstwa domowego. Popcorn.org donosi Przeciętny Amerykanin zużywa prawie 54 litry rocznie.

Ostrzeżenie

Zgodnie z Food and Drug Administration, chemikaliów używanych do popcorn torby wieszak mikrofalowych zepsuje podczas gotowania do chemicznego nazywa perfluorooktanowego lub PFOA. Agencja Ochrony Środowiska uznała PFOA jako "prawdopodobny czynnik rakotwórczy".

Zapobieganie / Rozwiązanie

FDA bada, czy konsumenci mogą rozwijać chorobę płuc od wdychania diacetyl, chemikalia, używane do mikrofalowych Popcorn maślany smak. Aby unikać wdychania tej niebezpiecznej substancji chemicznej, należy zawsze otwierać torby gotowane z dala od twarzy i w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Expert Insight

Podczas otwierania gotowane worek mikrofalowej popcorn, aby ręce i twarz z dala od otworu. Torba zawiera pary wodnej, które mogą łatwo spowodować poważne oparzenia.

Niebezpieczeństwa gotowania

Przechowywane ciepła niegotowane jąder mikrofalowa popcorn może spowodować, że pop w każdej chwili, nawet po wyjęciu z kuchenki mikrofalowej. Pozwalają torba na odpoczynek przez co najmniej jedną minutę po ustaniu trzaski, aby uniknąć zranienia od popping kukurydzy lub gorącego oleju.

Rozważania

Aby uniknąć niebezpieczeństwa mikrofalowej popcorn, należy rozważyć użycie gorącej Popper powietrza lub gotować je w garnku z pokrywką. Metody te będą produkować smaczne popcorn z mniej niebezpiecznych skutków ubocznych.