adcov.com

Niebezpieczeństwa lemoniady diety

Lemoniada Dieta, znany również jako diety Master Cleanse, reemerged jako popularny fad diety, gdy śpiewa gwiazda Beyonce ogłosiła, że ​​straciła dużą ilość masy szybko za pomocą tej metody. Lemoniada Dieta szybko został stworzony przez naturopath Stanleya Burroughsa w 1940 roku.

Co to jest Lemonade Dieta?

Na 10 do 40 dni, Dieter jest instruowany pić tylko kilka szklanek następującej kombinacji codziennego:
--14 Łyżki. sok z cytryny
--14 Łyżki. syrop klonowy
--1 / 2 łyżeczki. pieprz cayenne lub do smaku
--2 Qt. wody

Skutki uboczne

Podczas szybko, toksyny są eliminowane. Jak krążą w krwiobiegu, skutki uboczne to zawroty głowy, aw ciężkich przypadkach nawet wymioty. Chociaż dieta został utworzony detoksykacji organizmu jeden efekt uboczny, który jest wysoce pożądane jest zmniejszenie masy ciała.

Inne zagrożenia

Kolejny ważny element Lemonade Dieta jest nawadnianie i / lub środki przeczyszczające okrężnicy. Oba nieść potencjalnie poważne zagrożenie dla zdrowia, w tym ciężkiego odwodnienia i serca lub uszkodzenia jelita grubego.

Środki ostrożności

Szybko, takich jak lemoniady diety nie powinny być wykonywane przez dorastających dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób starszych i osób z chorobami serca, cukrzycą lub innych warunków przewlekłych.

Alternatywy

Choć czyszczenie jest sposób szybko tracą na wadze, waga najprawdopodobniej nie zostać wyłączony. Zamiast tego, spróbuj skupić swoją energię na naukę zdrowsze nawyki żywieniowe i całkowite sposób na włączenie ćwiczeń do swoich rutynowych trzy do pięciu razy w tygodniu.