adcov.com

Niebezpieczeństwa Ion Foot Bath

Niebezpieczeństwa Ion Foot Bath


Alternatywne środki zdrowotne są produkowane cały czas, że dochodzenia w celu zapewnienia pomocy, a nawet leki na dolegliwości. Wielu terapeutów masażu i spa są operatorzy rozbił produkty, które są marnowaniem pieniędzy, a nawet może zaszkodzić klientom. Nie tylko właściciele spa oszukany, ale klienci są również oszukany płacąc dodatkowe pieniądze na bezużyteczne leczenia.

Efekt placebo

Ion kąpiele stóp może spowodować ciepłe uczucie na nogach, które mogą tworzyć przyjemność dla klienta. To uczucie może niestety doprowadzić do błędnie interpretują ten pacjentów uczucie jako dowód, że kąpiel stóp działa. Stwarza to efekt placebo, które mogą powodować pacjenci uważają, że są one odzyskanie z ich dolegliwości, gdy są one w rzeczywistości nie wyciągania na wszystkich.

Badania naukowe

Badania naukowe wykazały, że stężenie mocznika i kreatyniny nigdy nie stwierdzono w wodzie do kąpieli stóp jonowy, udowadniając, że kąpiele stóp jonowe nie mają detoksykujące działanie na organizm człowieka. Jonowy kąpiel stóp nie ma więcej korzyści dla konsumentów, niż w przypadku regularnych kąpieli stóp.

Koszty

Zabiegi medyczne może być bardzo kosztowna i czasochłonna. Produkty, które kosztują pieniądze konsumentów i nie mają realne korzyści może utrudniać konsumentom stać prawdziwe leczenie, a także może opóźnić leczenie podczas etapów, gdy wczesne leczenie może wyleczyć chorobę.

Niewłaściwa

Woda niszczy elektrony żelaza w kąpieli stóp jonów, powodując wody, aby włączyć kolory, takie jak brązowy lub żółty. Kolory te są używane w celu zdiagnozowania pacjenta z różnych schorzeń medycznych, ale kolor wody jest bardzo zależy wyłącznie od ilości soli w wodzie. Kąpiel stóp jonowy będzie zmieniać kolory, nawet gdy nie ma nogi w wannie. Te fałszywe twierdzenia może prowadzić do pacjentów realizujących zabiegi, które nie są potrzebne, a może także zniechęcać poszkodowanych z coraz prawdziwe badania lekarskie od lekarza, powodując prawdziwe podstawowe problemy zdrowotne, aby przejść nierozpoznana. Z niezdiagnozowanych i nieleczonych warunkach zdrowia danej osoby, a nawet życie może być zagrożone.

Nieporozumienia

Produkty, takie jak kąpiel stóp jonowy utrwalać nieprawdziwych informacji medycznej i naukowej, co powoduje ogólne niezrozumienie, jak nauka i ludzkie ciało działa. Może to prowadzić do rozmaitych skutków społecznych, takich jak osoby nie leczone niezbędnego do utwardzania, a nie chorób i straty czasu i pieniędzy z produktami, które nie są oparte naukowo.

Ekonomika

Produkty Scam mieć ogólny szkodliwy wpływ na gospodarkę. Przedsiębiorcy, który może być spędzanie czasu rozwoju i marketingu produktów, które są rzeczywiście pomocne dla konsumentów i rynków produktowych, które są rzeczywiście tworzenie zrównoważonych. Produkty oznaczone są zazwyczaj pozornie Shams po nie jako badanie naukowo dźwięku.