adcov.com

Niebezpieczeństwa Chirurgii Plastycznej

Chirurgia plastyczna to nie tylko dla Hollywood już. Ludzie z różnych środowisk, badają ich możliwości chirurgicznych. Gospodyni może chcesz powieki zniesione lub koedukacyjną może starać się o większy biust. Wszystko jest możliwe w świecie chirurgii plastycznej w dzisiejszych czasach, a większość opcji dostępne są w cenie wiele ludzie są skłonni zapłacić. Niemniej jednak, istnieje zagrożenie związane z chirurgii plastycznej.

Niebezpieczeństwa ogólne

To proste, aby zminimalizować zagrożenia związane z chirurgii plastycznej, ponieważ procedury stały się tak powszechne. Ale, jak w przypadku każdego zabiegu, istnieje ryzyko. Zawsze, gdy jest używany znieczulenia, istnieją niebezpieczeństwa, począwszy od drobnych problemów, takich jak nudności, wymioty lub bóle głowy, do reakcji alergicznych, a nawet śmierć. Wspólnie dla operacji jest ryzyko zakrzepów krwi, zakażenie lub krwawień. Najczęstszym niebezpieczeństwo związane z żadnym chirurgii plastycznej jest blizny. Choć lekarz będzie próbował zminimalizować blizny lub zrobić nacięcia, gdzie będą one mniej widoczne, pacjent może spodziewać blizny do formy.

Specyficzne Niebezpieczeństwa

Najczęstsze typy operacji plastycznych mają pewne komplikacje i ryzyko, że pacjent powinien rozważyć. Powszechne niebezpieczeństwo związane z zabiegów na twarz obejmuje nerwów szkody; uszkodzenia nerwów często znika w czasie. Z twarzowa, istnieje także ryzyko uszkodzenia tkanki, które jest widoczne w zniekształcone lub asymetryczne możliwości. Z chirurgii nosa, pacjent może cierpieć z powodu zbyt dużej rzeźby, a to może powodować trudności w oddychaniu nosowych upadku. Powiększenie piersi ma swój własny zestaw niebezpieczeństw. Implanty mogą rozciągać tkanki i powodować piersi opadać. Grudki i guzki mogą tworzyć lub blizny może rozwijać się wokół implantów, co więcej chirurgii konieczne. Liposukcja, dalej "Tummy Tuck", odbywa się w ramach głównych znieczulenia, więc ryzyko to należy się zająć. Pacjenci powinni być świadomi, że potencjalnie niebezpieczne skrzepy krwi może nadal tworzyć dni po tym zabiegu.

Chirurgia Turystyka

Istnieje rosnąca tendencja do podróży do innych krajów, aby mieć z tworzyw sztucznych zabiegów chirurgicznych, takich jak liposukcja i powiększania piersi wykonuje się w niezwykle zniżki. Jednakże, istnieje kilka niebezpieczeństwa związane z "chirurgii turystyki." Lekarze nie mogą być certyfikowane do wykonywania tego typu operacji plastycznej, więc powikłania nie są rzadkością. Zakażenia bakteryjne są szczególnie szerzy, a wiele kobiet zostało hospitalizowanych po powrocie do domu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę też, że jeśli coś pójdzie nie tak, pacjenci mają niewiele uciekania w obcym kraju.

Zapobieganie

Istnieją kroki można podjąć, aby ludzie minimalizacji zagrożeń związanych z chirurgii plastycznej. Pobierz dyplomowanego lekarza do wykonywania procedur. Pacjenci powinni mieć pełną wcześniej fizyczną do sprawdzenia dla istniejących warunków, które mogą powodować powikłania chirurgiczne. Czy operacje plastyczne wykonywane w placówce medycznej z udokumentowaną wysokich standardów.

Ostrzeżenie

Istnieje ponad zagrożeń fizycznych związanych z chirurgii plastycznej. Niektórzy ludzie mogą być traumatycznym nowym wyglądzie; inni mają nierealistyczne oczekiwania i mają coraz więcej zabiegów. W końcu, pacjent może cierpieć blizny znacznie więcej niż powierzchowne.