adcov.com

Nie chirurgiczne Leczenie ścięgna Achillesa

Od greckiego bohatera wojny trojańskiej, Achilles, który zginął od strzały, które cząstkach mu piętę, piętą achillesową zaczęło oznaczać usterkę lub obszar słabości. Ścięgna Achillesa może być obszarem słabości, ponieważ jego lokalizacja oraz fakt, że nie jest ograniczony dopływ krwi do ścięgien. W rezultacie, zapalenie ścięgna Achillesa może być przewlekły i trudny do leczenia stanu.

Oto pięć sposobów nie chirurgiczne do złagodzenia stanów zapalnych i krążenie do wspomagania gojenia się bólem, zapaleniem ścięgna Achillesa.

Ćwiczenie

Światło przędzenia na 30 do 40 minut na rowerze zwiększa krążenie bez udaru lub stresu do ścięgna. Trzymać rowerze stacjonarnym, aby uniknąć powtarzających się wniosków wzgórza i stop-start, z których oba mogą podkreślają ścięgna.

Lukier

Dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, lodu obszar przez zastosowanie lodu 10 minut, 10 minut wyłączona. Możesz też zamrozić wodę w papierowym kubku, obrać z powrotem część kielicha, aby odsłonić trochę lodu, utrzymując dość kubka tak, że można trzymać się go, a następnie masować bolące ścięgno z lodu.

Opakowanie

Aby trochę odciążyć ścięgna, owinąć obszar z podwójnym grubości gazy i taśmy chirurgicznej. Jako niedrogie alternatywy, wyciąć palec kończy się skarpetkę i wyciągnąć skarpetkę się nad obszarem, a następnie złożyć z powrotem w dół skarpety, tak aby to podwoiła się na tym terenie.

Heel Windy

Dodawanie wkładkę pięty do butów odbędzie niektórych odciążyć ścięgna. Możesz również nosić buty z niskim, szerokim obcasie, aby osiągnąć ten sam rezultat.

Masaż

W godzinach wieczornych, moczyć stopy w ciepłej kąpieli na relaks obszar na około 10 minut. Następnie uchwycić ścięgna między kciukiem i palcem wskazującym i powoli i płynnie pociągnąć ścięgna od pięty do Twojej łydki. Aby zmniejszyć tarcie, możesz użyć lekkiego oleju masażu. Powtórz ten ruch do góry pięciu do sześciu razy, aby pomóc rozbić żadnych zrostów, które mogą być utworzone.