adcov.com

Neutralny makijaż pastelowe kolory złoty stonowanych skóry

Pojęcie "neutralny makijaż pastelowe" nie jest oksymoron. A pastelowe kolory przypominają Wielkanoc i wiosna, można zastosować subtelne odcienie pastelowe oczu, policzków i warg za pomocą cienie, pomadki i rumieńców. Złoty stonowanych skóry wybierz pastelowych kolorach jak brzoskwinia, Goździk i morską pianę zielony że laurka swój żółty i złoty podtekstem Najlepsza.

Mięty lub Morze piany Green

Podczas noszenia jak kolor oczu, cień, morze pianki lub mięty zielonej jest pastelowy, który uzupełnia złoty stonowanych skóry pięknie. Nosić ten wibrujący kolor na oczy, rozpocząć zielony jako kolor bazowy. Dodać machnięcia złoty cień w murawę, aby kontrast zielony odcień. Aby utrzymać odcień patrząc zbyt dziecinny lub młodocianych, dotyczą sama umyć powieki obniżyć intensywność jasny kolor. Równowagi śmiały wzrok nago wargi i nastrojony ciało polski paznokci. Jeśli masz brązowe oczy, linia je z ciemnego eyeliner brązowy uzupełnienie zielony kolor na oczy.

Nagie lub brzoskwini

Dla kobiety z odcienie złota barwy ciepłe i złoty uzupełnienie skóra pięknie. Jeśli masz na sobie połączenie czekolady, brzoskwini i beżowy cień do oczu na dzień, saldo te kolory oczu nago lub kremowa szminka brzoskwini. Rozpocząć z ciepłego koloru podstawowego jak brzoskwinia na oczy. Przesuwaj palcem w kolorze ciemnej czekolady oko w marszczyć dla definicji. Dodać odrobinę złoty eyeliner na wieczór. Połączyć z brzoskwiniowy cień do oczu, złoto i połączenie czekolady sprawi, że Twoje oczy pop. Wykończ kremowa szminka nude lub brzoskwini.

Różowe lub lawendy

Dodanie lawendy lub różowe wargi, kolor oczu i policzków nie jest trudne, jeśli wiesz jak akcent swoje funkcje w tych kolorach pastelowych. Machnięcia lawendy cień do oczu całego z czołem kości w dół. Dodać jasny beż cienia pod kość łuku brwiowego definicji. Całości dopełnią nago wargi w odcieniu brzoskwini lub różowy. Kremowa szminka różowy podkreśla złoty skóry i uzupełnia zielony cień do oczu w oczy. Jeśli chcesz spróbować jeden kolor pastelowy makijaż na wiosnę, wybierz różowy róż na policzki lub lawendy przyciemniane połysk na usta.