adcov.com

Neurontin i Side Effects Neuropatia

Wszystkie leki mają ostrzeżenia efekt uboczny, a niektóre bardziej niż inne. Neurontin nie różni się od innych leków, w tym zakresie. Neurontin często przepisywane dla osób z problemów neurologicznych, takich jak drgawki lub ból neuropatyczny, znane również jako zapalenie nerwu. Dlatego, że przerywa łańcuch sygnałów powodujących ból z nerwów do mózgu, Neurontin stał się popularnym recepty od lekarzy leczących zapalenie nerwów. Jednak pacjenci z problemami neurologicznymi będzie chciał wiedzieć, czy Neurontin może powodować działania niepożądane, neuropatycznego, które różnią się nieco od zwykłych problemów neurologicznych.

Co to jest neuropatia?

Neuropatia zaburzenie układu nerwowego. Może to być spowodowane przez wiele różnych problemów i może pogarszać się z czasem. Chociaż każdy jest inny, i nie mogą być pewne różnice w kondycji każdego człowieka, nie będzie wiele podobieństw. Tracisz zdolność do normalnego funkcjonowania, jak również czuć rzeczy normalnie, z neuropatią. Nerwy są uszkodzone, więc nie są już wysyłając odpowiednie sygnały do ​​mózgu. I mózgu, co z kolei traci pewną zdolność do komunikowania się z ramion, nóg, rąk i stóp. Neuropatii może powodować takie rzeczy jak utrata czucia, ból, uczucie pieczenia i utraty ruchu, albo w ogóle, albo kolejno po nie uporządkowany wzór.

Co to jest Neurontin?

Neurontin jest lek, który został pierwotnie opracowany do czynienia z napadami. Jego nazwa rodzajowa jest gabapentyny, a dziś jest używany do bólu związanego z neuropatią i problemów, jak często, a nawet bardziej, niż napadów. Neurontin leczy pacjentów z neuropatiami, zapalenie nerwu i bólem neuropatycznym przez blokowanie kanałów wapniowych do neuronów, które wysyłają następnie sygnały do ​​mózgu, który jest ból. Jednakże, istnieje szereg skutków ubocznych związanych z Neurontin, a niektórzy mogą mieć dobre doświadczenia z lekiem.

Przyczyna może Neurontin neuropatii?

Nieprawidłowości neurologiczne są wymienione w związku z Neurontin, ale nie ma tam wzmianki o neuropatie jako potencjalnym efektem ubocznym. Niektóre szczególne neurologiczne działania niepożądane, które są powszechnie postrzegane są utrata pamięci, niepokój, depresja, problemy z silnikiem umiejętności grzywny, drżenie, nerwowość, depresja i pobudzenie. Neurontin użytkownicy mogą również wystąpić problemy z zwiększona lub zmniejszona odruchów i może być podatne na myśli samobójcze.

Inne potencjalne skutki uboczne

Inne ogólne potencjalne skutki uboczne związane z Neurontin należą schorzenia układu krążenia, takich jak bradykardia lub spowolnienie serca, obniżenie ciśnienia tętniczego i problemów z zakrzepowe zapalenie żył. Istnieją doniesienia o kłopotach oka, trudności psychiczne i efekty hematologiczne, które są epizody związane z krwią, które mogą obejmować niski poziom białych krwinek. Istnieje żołądkowo-jelitowe skutki uboczne, takie jak nudności i biegunkę, jak również bezsenności, zmęczenia, utrata węchu i szumu w uszach, który jest szum w uszach. Większość każdy system w organizmie ma potencjał, aby mieć wpływ Neurontin.

Rozważania

Jeśli coś nie w porządku biorąc Neurontin, czy trudności niewymienione powstaje, nie zakładaj, że jest po prostu częścią tego, co czyni leki. Należy poinformować lekarza o niczym dziwnym, nienormalnym lub przerażające. Badania są dość nowe i rzadkie lub wcześniej nieudokumentowanych efektem ubocznym należy zbadać.