adcov.com

Nerwu kulszowego Remedy

Poważny ból nerwu kulszowego z dolnej części pleców na grzbiecie każdej nogi, mogą być powodowane przez siedzi na twardych powierzchni, przy zachowaniu w jednej pozycji przez dłuższy czas, lub urazu. Skarga rwa kulszowa jest często towarzyszy ból w gorącej podudzi i regionu pośladków, utrata mocy w mięśniach nóg i kłopotów w nogi i stopy w ruchu. Chociaż istnieje mnóstwo aptecznych leków, które mogą przynieść ulgę, istnieje sporo naturalnych środków do kulszowych problemów nerwowych, które mogą być równie skuteczne także.

Soki i tiaminy przekąski

Można pić co najmniej 10 uncji każda z ziemniaków i selera sok z liści selera herbaty lub soku każdego dnia zwolnienia z bólu rwa kulszowa. Gdy soki marchwi i buraków są dodawane do tej kombinacji, można skorzystać z dodatkowej wytrzymałości i żywienia. Innym sposobem leczenia nerwu kulszowego jest w postaci herbaty lub soku z liści bzu, który pomaga rozluźnienie mięśni i zmniejszyć ból. Naturalne tiaminy pokarmy bogate, takie jak zielony groszek, wątroba, szpinak, orzechy, banany, wieprzowina i soi są korzystne dla kulszowych leczy nerwowe też.

Chrzan i Woda

Można także wziąć pół chrzan i przebierał to dobrze. Zastosuj łyżkę lub więcej z mielonego pasty takie, że obejmuje bolesne obszary. Owinąć wokół niej tkaninę, tworząc okład i pozostawić w spokoju na nie mniej niż 60 minut na uśmierzenie bólu. Można także wziąć kolejne prysznice ciepłą i zimną wodą lub gorące i zimne okłady, aby poprawić krążenie krwi i zmniejszyć ból.

Surowe pożywienie

Surowy czosnek, bogaty w antyoksydacyjne witaminy B1 i B kompleks, pomaga stymulować krążenie, zmniejszają bóle i pomoc w utrzymaniu ciała ciepłą, która jest ważna dla czuć się komfortowo podczas bólu rwa kulszowa ataki. Można zmiażdżyć kilka ząbków czosnku w pół szklanki ciepłego mleka i pić dwa razy dziennie przez tydzień do pozytywnych wyników. Jeść surowe świeże kapusty jest popularnym lekarstwem na łagodzeniu bólu mięśni dla rwy kulszowej w Niemczech.

Ćwiczenia

Możesz też spróbować r prosto na piętrze z widokiem na sufit. Przynieś swoje prawe kolano do lewego ramienia, przytrzymując podbicia swojej prawej stopy z zewnątrz. Przytrzymaj tę pozycję przez pół minuty i powtórz z drugim kolanem. Procedura ta przeprowadzana codziennie przez około 15 minut, jest korzystne dla rwy kulszowej. Możesz też spróbować prasy tyłek, naciskając w tym samym czasie po obu stronach centrum depresji po bokach pośladki. Policz do 15, aby stymulować punkty akupresury poniżej skóry i uwolnienia. Dla innego ćwiczenia dla łagodzenia bólu kulszowego, można położyć się na podłodze na plecach, a reszta dolną część nogi, od kolana i stopy, na siedzeniu krzesła na kwadrans.

Środki ogólne

Mieć zbilansowaną dietę, sen na twardej powierzchni, utrzymać proste postawy stojąc i siedząc, i uniknąć podnoszenia ciężkich ładunków na wyleczenie z problemów rwa kulszowa. Okłady z lodu na paraliżujący ból, specjalne ergonomiczne meble z podpór lędźwiowych, masaże z rozgrzanym oleju musztardowego i zmiażdżony czosnek lub stosowania żelu z aloesu również zmniejszyć ból nerwu kulszowego. Można dodatkowo masaż na tym terenie z oliwek lub oleju z rumianku, w którym gałka muszkatołowa proszek został smażone.

Zadośćuczynienie medyczne

Podczas wizyty u lekarza z problemem nerwu kulszowego, Zabieg będzie obejmować badania, aby wykluczyć przyczyny bólu. On wtedy doradzić leków, takich jak leki przeciwbólowe i poprosi, aby zobaczyć kręgarza lub fizjoterapeuty regularnych masaży i ćwiczeń dla zmniejszenia bólu.