adcov.com

Nerwoból Tri Alternatywne zadośćuczynienie twarzy

Neuralgia nerwu trójdzielnego jest stanem charakteryzującym się piekący ból poprzez strzelanie twarz. Te epizody trwać tylko kilka sekund, ale ból jest straszny. Czasami może się zdarzyć, gdy ruch twarzy, inne czasy, kiedy nic nie robi w ogóle. Najczęściej ataki stają się bardziej poważne i często w czasie. Nerwoból nerwu trójdzielnego może być często zarządzane za pomocą leków.

Medycyna alternatywna

Zgodnie z Mayo Clinic w mayoclinic.com bardzo niewiele badań klinicznych zostały zakończone na alternatywne metody leczenia neuralgii nerwu trójdzielnego. Nawet jeśli nie ma wystarczających dowodów na wsparcie alternatywnych metod leczenia, niektórzy ludzie nadal ich szukać, jeśli nie chcesz płacić za lub brać leki. Ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem przed poddaniem jakichkolwiek alternatywnego leczenia, ponieważ może to kolidować z leków, które zażywasz lub mieć niepożądane skutki uboczne.

Akupunktura i Myofascial wydania

Niektórzy próbują akupunktury do zwolnienia od neuralgii nerwu trójdzielnego. Przesłanką akupunktury jest to, że energia płynie w całym organizmie, ale gdy staje się zablokowane, powoduje zaburzeń i bólu. Akupunktury wstawić cienkich igieł w niektórych obszarach ciała, aby uwolnić energię. Inną techniką, Myofascial wydania, jest formą masażu, gdzie napięcie jest zwolniony od tkanki łącznej i nerwów. Sposób ten zmniejsza zapalenie i ból często pomaga neuralgia nerwu trójdzielnego, ponieważ uważa się, że pochodzą z uwięźnięcia nerwu.

Zmiany żywieniowe

Według Stowarzyszenia twarzy na www.fpa-Pain support.org, biorąc niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak omega-3 w oleju z siemienia lnianego znalazł i ryb, pomaga kontrolować stan zapalny, który powoduje neuralgii nerwu trójdzielnego i że przeciwutleniacze zawarte w zielonej herbacie mogą pomóc też. Przetworzone cukry i glutenu może również podrażniać stan. Duża liczba osób, które mają celiakię - nietolerancję glutenu - mają również neuralgii nerwu trójdzielnego. Aby uniknąć gluten, z dala od produktów zawierających pszenicę, żyto i jęczmień.

Zaawansowane Odcedzić i Counterstrain

Inna terapia, zaawansowane Odcedzić i Counterstrain, działa pod ideą, że nerwoból nerwu trójdzielnego, wynika z nieprawidłowego przepływu krwi do twarzy. Technika ta jest formą masażu, gdzie lekarz będzie można umieścić w różnych miejscach, aby pomóc stymulować przepływ krwi. Pozycje te są uważane obniżenie napięcia w ścianach naczyń krwionośnych, co pozwala na łatwiejsze krwi przepływu.