adcov.com

Nawyki przejadanie

Nawyki przejadanie


Przejadanie się choroby. Istnieją trzy główne zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia i kompulsywne objadanie się. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetycznego, największej organizacji na świecie specjalistów żywności i żywienia, zaburzenia odżywiania wpływa na 8 milionów Amerykanów.

Definicja Przejadanie

Większość ludzi, którzy mają tendencję do przejadania się zobaczyć ich nawyk jedzenia jako okazjonalny słabości - coś, co robią na sytuacyjnej podstawie. Bardzo niewiele osób będzie jednak przyznać, że kiedy pojawiają się takie sytuacje, że mają niewielką kontrolę, jak jedzą. Kompulsywne objadanie jest zdefiniowany przez spożywanie dużych ilości pokarmu, aby sprostać odczuć lub okoliczności. Oznacza to, że możesz mieć zaburzenia, nawet jeśli nie przejadać codziennie.

Wyzwalacze przejadanie

Pierwszym krokiem do kontrolowania nawyk przejadania się jest zidentyfikować wyzwalaczy. Przejadanie się to działanie, które jest bezpośrednio spowodowane przez niektóre myśli. Górne cztery wyzwalacze z przejadania się nuda, uczucie pozbawione, stres i brak wsparcia emocjonalnego, według womenfitness.net. Pomyśl o ostatnim czasie overate, postaraj się pamiętać, co robiłeś tuż przed usiedli do jedzenia. Dziewięć razy na 10, można odkryć, że wpadł do przymusu do przejadania się, zanim jeszcze wziął swój pierwszy kęs.

Znaki ostrzegawcze

Fakt, że można jeść zbyt dużo czasu do czasu może wydawać się normalne, zwłaszcza, gdy wiesz, z innymi ludźmi, którzy przyznają się do przejadania się na okazję. Jednak, gdy przejadanie towarzyszy znaków ostrzegawczych, że nadszedł czas, aby zastanowić się, czy masz zaburzenia jedzenia. Po ukryciu jedzenie tak, że można je zjeść w spokoju, z dala od innych, jesteś wykazujących objawy kompulsywne przejadanie się. Kiedy jesteś ciągle na jakiejś diecie, jeść wiele różnych produktów spożywczych i nadal czuję niedosyt, lub niezdecydowanie stanąć przed otwartą lodówką przed jedzeniem zbyt dużej ilości jedzenia, to masz objawy kompulsywne przejadanie się.

Odzyskanie kontroli

Nie grać "obwiniania" grać "emocjonalne manager" zamiast. Nudzisz się, samotny lub podkreślić to naturalne ludzkie uczucia, że ​​każdy doświadcza w życiu. Ważne jest to, w jaki sposób radzić sobie z tymi uczuciami. Jedzenie ma możliwość zadowolić swoje kubki smakowe i zaspokoić swój głód, to nie ma możliwości, aby poprawić swoją sytuację. Aby zatrzymać niezdrowy nawyk przejadania się trzeba zająć się, co naprawdę cię niepokoi. Podjąć decyzję, aby zadbać o dowolnej emocjonalnego dyskomfortu przed zjedzeniem czegokolwiek. Oznacza to, mówi do przyjaciela, gdy jesteś samotny, busying się z hobby, gdy jesteś znudzony lub praktykujących techniki relaksacyjne, gdy jesteś zestresowany. Poprzez zarządzanie emocjami można jednocześnie zarządzać twój przymus do przejadania się.