adcov.com

Naturalnych produktów spożywczych, które pomogą z Zgaga

Zgaga, lub zgaga, jest wyjątkowo niewygodne i prawie niemożliwe do zignorowania. Jest pieczenie za mostkiem, może wzrosnąć nawet do szyjki. Przyczyny zgagi mogą różnić się od osoby do osoby, ale bezpośrednią przyczyną zgagi jest zazwyczaj wzrost kwasu żołądkowego do przełyku lub refluksu kwasu. Istnieją metody leczenia z leków zobojętniających do leków na receptę, porady behawioralne, takie jak palenie, a nie reżimy dietetyczne do zwalczania zgagi.

Warzywa

Surowe, gotowane na parze lub pieczone, warzywa są zdrowe, naturalne produkty, które nie powinny powodować zgagę. Jedynym wyjątkiem jest pomidorów, które mogą powodować reakcję kwasu. Bo smażone i tłuste potrawy mogą powodować zgagę, warzywa smażone lub creamed nie zrobić listę. Sałatki są bardzo dobre, ale nie sosy sałatkowe, że są pełne kwaśnego octu.

Owoce

Cierpiących zgaga może cieszyć większości owoców, chociaż niektóre mogą wymagać, aby uniknąć kwaśne owoce cytrusowe, takie jak pomarańcze i ananasy. Banany, jagody, melony, brzoskwinie i gruszki są bezpieczniejsze wybory.

Nabiał i mięso

Tłusta żywność wydaje się powodować zgagę, według GICare.com, na stronie internetowej danego Pennsylvania gastroenterologii kliniki, tak niskotłuszczowe lub beztłuszczowe mleko i jogurty, a nie etatów tłuszczu są sposobem, aby przejść. Podobnie, chudy drób i ryby są bezpieczne żywności dla osób cierpiących na zgagę. Chude wybory ponad tłuszczowych powinno pomóc zachować zgaga od pochodni się.

Rozcieńczenie substancji

Guma jest żywność, ale nie pobudza wydzielanie śliny i kwasu żołądkowego śliny rozcieńcza - i neutralizuje ją, jako nieco alkaliczny, zgodnie WebMD.com. Niektóre, z drugiej strony, twierdzą dodatkowe chewers gumy powietrza połknąć przyczyny odbijanie i kwasu refluks, według GICare.com. Jeśli nie żuć, unikać żucia o smaku mięty; mięta i mięta są wspólne wyzwala zgagi. Wody i innych nie-nie-kofeiną i kwaśne napoje mogą być pomocne również.

Światłowód

Ponownie, włókno jest żywność, lecz jest on obecny w żywności i jest częścią normalnej zdrowej diety. Według badań cytowanych w WebMD, dieta bogata w błonnik może być związane z niższym prawdopodobieństwem objawów refluksu kwasu. Po powyższych zaleceń jest krokiem w dobrym kierunku: Owoce i warzywa mają zazwyczaj włókno; i wyborze pełnoziarniste złowi was jeszcze bardziej.