adcov.com

Naturalny środek na infekcje pęcherza

Infekcje pęcherza są częstsze u kobiet, i infekcje występują, gdy bakterie wchodzi do układu moczowego. Infekcje pęcherza rzadko są poważne, i leczenia, objawy zwykle ustępują w ciągu tygodnia. Jednakże objawy infekcji pęcherza są niewygodne i mogą kolidować z codziennym życiu. Antybiotyki są powszechnie stosowane w leczeniu tego rodzaju infekcji. Nawet więc, środki do domu są również skuteczne. I w łagodnych przypadkach można leczyć infekcję pęcherza z naturalnych środków.

Objawy

Infekcje pęcherza może szybko rozwijać, a objawy mogą rozpocząć łagodne i stopniowo pogarszać. Najczęstsze objawy infekcji pęcherza moczowego obejmują bolesne oddawanie moczu, częste oddawanie moczu, ślady krwi w moczu i cuchnącej moczem. W niektórych przypadkach, ból miednicy lub brzucha może rozwinąć się, a niektóre osoby cierpiące na łagodną do czynienia z gorączką.

Pije wodę

Woda może szybko przepłukać bakterie z dróg moczowych i naturalnie wyleczyć infekcję pęcherza. Zwiększyć spożycie wody, przy pierwszych oznakach infekcji pęcherza. Pij co najmniej 10 8-oz. okulary dzień, jeśli to możliwe. Podczas leczenia zakażenia pęcherza, unikać napojów, takich jak alkohol, kofeina i napoje gazowane. Mogą one podrażniać układ moczowy i spowolnić ożywienie.

Weź Cranberry Suplementy

Żurawina przyczynić się do moczu zdrowia, a oni mogą pomóc wyleczyć infekcję pęcherza naturalnie. Zakup 100 procent soku z żurawiny z sklepie spożywczym, i pić kilka szklanek w ciągu dnia. Podobna do wody, sok żurawinowy opróżni bakterii z dróg moczowych. Cranberry suplementy są kolejnym dobrym rozwiązaniem.

Użyj elementu grzejnego

Jeśli występują bóle brzucha lub miednicy, należy użyć poduszki złagodzić dyskomfort. Okresowo należy umieścić poduszki w dolnej części brzucha w ciągu dnia w celu złagodzenia presji. Ponadto, biorąc ciepłą kąpiel lub siedząc w jacuzzi z hydromasażem może zmniejszyć ciśnienie w obrębie miednicy i ból.

Unikać aktywności seksualnej

U kobiet, infekcje pęcherza moczowego często występuje, gdy bakterie z okolic pochwy wchodzi do układu moczowego. Podczas leczenia zakażenia pęcherza, unikać stosunków seksualnych. Zawierające związki mogą powodować dalsze podrażnienia i może to przedłużać infekcji. Co więcej, na sobie przepony z infekcją pęcherza mogą pogorszyć swój stan.