adcov.com

Naturalny środek do leczenia wrastających włosków

Wrastanie włosów jest stan zapalny, który pojawia się, gdy zaczyna rosnąć włosy z powrotem do strony mieszka włosowego. Może tworzyć w dowolnym miejscu, zwłaszcza tam, gdzie ludzie ogolić na linii twarzy, nóg, pach i bikini. Wrastanie włosów staje się zarazić czerwony guz, który może być irytujące i bolesne. Zapobiec wrastanie włosków stosując krem ​​do golenia i maszynkę do golenia świeże, jak również złuszczania w tygodniu z loofah.

Naturalne leki

Aloes jest naturalnym lekarstwem domu, który może być używany do wszystkiego, od kojący oparzenia do leczenia wrastających włosków. Możesz dostać 99 procent czystego aloesu produkt w lokalnej drogerii. Zastosuj aloesu bezpośrednio do wrastających włosów zapalnym dwa razy dziennie przez trzy dni.

Wrastanie włosów Fakty strona (http://www.ingrownhairfacts.com) sugeruje dokonanie cukru twarzy maskę, która może być stosowana wszędzie tam, gdzie miał wrośnięty włosy; maska ​​złuszczają skórę i leczyć wrastanie włosów. W kuchence mikrofalowej misce wymieszać 1 szklanka cukru, 4/1 szklanki miodu i 2 łyżeczki. ocet jabłkowy-cydr. Ścisnąć pół cytrynowy średniego do mieszaniny, a następnie ciepła w reaktorze mikrofalowym przez dwie minuty. Dokładnie wymieszać i pozostawić do ostygnięcia lekko. Pył 1-1 / 2 łyżeczki. skrobi kukurydzianej na wrastanie włosów i skóry wokół chłonąć naturalne oleje skóry. Używać lizaki stosować mieszaniny do skóry. Po 20 minutach zmyj ciepłą wodą. Jeśli wrastanie włosów jest nadal obecne po trzech dniach, ponownie zastosować maskę cukru.

Dla dalszego efektu, namoczyć pas tkaniny w mieszance cukru i stosuje się go na górze wrastających włosów natychmiast po zastosowaniu mieszaniny z lizaki. Pozostawić do wyschnięcia przed płótno szybko wyciągając pasek się w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów. Może to spowodować lekki ból, ale należy usunąć wrastaniu włosów.

At-Home Removal

Oczyścić skórę wokół wrastających włosów, aby usunąć bakterie. Namoczyć ściereczkę w ciepłej wodzie, a następnie naciśnij go do zakażenia przez kilka minut. To poluzować wrastaniu włosów i powinno spowodować, że wypływają na powierzchnię. Trzymaj za pomocą myjki, aż widać włosy. Pobierz ostre pęsety lub szpilkę i podnieś wrośnięty włosy. Opcjonalnie, można po prostu wyrwać włosy, choć może to prowadzić do powstawania blizn. Oczyścić jakiś wyciek z okolicy i umyć. Przykryj ją z Plaster zapobiec pogłębiając ranę.