adcov.com

Naturalny sposób usunąć brodawki wokół paznokcia

Brodawki są zwykle powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Brodawki mogą być zlecane przez uścisk dłoni lub innej skóry na kontakt ze skórą. Wirus znajduje I-go drogę do krwiobiegu przez mały otwór lub nacięcie w skórze. Kilka naturalnych metod leczenia może być stosowany w leczeniu brodawek na rękach i wokół paznokci.

Zadośćuczynienie Żywność

Owijanie na tym terenie ze skórki banana i pokrycie go może pomóc w usuwaniu brodawek. Można również stosować do brodawki lub moczyć w kwaśnym soku, takich jak cytryny, limonki i grejpfruta. Moczenie dłoni w cydru jabłkowego lub octu destylowanej można usunąć brodawki wokół paznokci. Ząbki czosnku są skutecznym lekarstwem, czy w plasterkach, wykonane w postaci pasty lub podjęte w kapsułce.

Inne miejscowe zabiegi

Dokonywanie pasty witaminy C (zgnieciony) lub 100 procent aspiryny i wody to kolejne miejscowego leczenia brodawek. Olejek z drzewa herbacianego i aloes również pomoc w usuwaniu brodawek. Mleczny sok, występujące w roślinach, takich jak mniszek lekarski, Milkweed i gwiazdy betlejemskie, są inne propozycje aplikacji do usuwania brodawek.

Odd Remedy

Curebum.com proponuje taśmę jako skutecznego leczenia do usuwania brodawek. Taśma blokuje wilgoć i powietrze, zabijając brodawkę. Kiedy taśma jest usunięta, ale także usuwa się górną warstwę z brodawką. Pozostawić odkryte w nocy aby obszar oddychać. Zastosuj ponownie taśmę ponownie rano i kontynuować ten proces, aż brodawka zostanie całkowicie usunięte.