adcov.com

Naturalnej i Odchudzanie

Środki przeciwbólowe jest Układ do uzdatniania, które promuje samoleczenia zdolność organizmu podczas redukcji czynników, które mogą przeszkadzać w procesie. Naturopatyczną podejście do utraty wagi jest do leczenia przyczyny objawów, a nie samą objaw. Naturalnej i odchudzanie obejmować więcej niż standardowego podejścia "mniej jeść, wykonywać więcej". Raczej naturopatyczną lekarz zbada pacjenta uczucia, myśli i działania w odniesieniu do żywności, jak również jej stan fizyczny, w celu określenia najlepszego podejścia odchudzania.

Znaleźć przyczynę

Niektórzy pacjenci twierdzą, że jedzą prawidłowo, regularnie ćwiczyć i jeszcze nie schudnąć. Wendy Hodsdon, ND, zaleca rozważenie nierównowagi bazowych, które mogłyby mieć wpływ na wagę, takie jak tarczycy, przysadki lub nadnercza, zaburzenia interakcji leków, zaburzenia równowagi cukru we krwi lub serca lub choroby nerek. Choroba i uzdrowienie nierównowaga powinna być pierwszym krokiem, zanim zostaną zatrudnieni kolejne strategie odchudzania.

Czynniki psychologiczne

Naturopatyczną lekarz będzie dotyczy pacjenta, myśli i uczuć dotyczących jedzenia i picia. Niepomny spożycie kalorii czasami wypełnia potrzebę komfortu czy jest reakcja na nieprzyjemne emocje. Uzależnienia od alkoholu i cukru dodawać znaczne ilości kalorii do skądinąd zdrowej diety i może być przyczyną nadwagi. Leczenia uzależnienia lub będący potrzeby emocjonalne pozwoli pacjenta do wykonywania większą kontrolę nad jej spożycia kalorii.

Uzdrawianie Metabolizm

Naturalnej wygląda w całej osoby, a nie tylko stan. Pacjenci, którzy mają trudności, aby schudnąć są powszechnie stosowane ekstremalne lub nadmierne podejścia do utraty wagi, które mogły być uszkodzone ich funkcji metabolicznych, takich jak diety niemal głodowej następnie odżywiania binge lub obsesyjne ćwiczenia cardio, a następnie okresy bezczynności. Według Elżbiety Sutherland, ND, należy położyć nacisk na wypracowanie zdrowego całej żywności diety, spójnych i odpowiednich poziomów ćwiczeń i zapewnienia wystarczającego snu, co jest niezbędne dla organizmu, aby uzdrawiać.

Zindywidualizowane leczenie

Programów odchudzania naturopatyczną są indywidualnie w celu rozwiązania konkretnych okoliczności i potrzeb pacjenta. Wiele popularnych programów utraty wagi nie, według Centrum Connecticut Zdrowia, bo jeden rozmiar dla wszystkich podejście nie może dotyczyć wielu różnych czynników, które przyczyniają się do otyłości, takich jak poziom stresu osoby, zagadnień psychologicznych i emocjonalnych, wrażliwości żywności i toksyczne nagromadzenie przechowywane w tkance tłuszczowej. Naturopatyczne programów odchudzania podkreślić konkretne zalecenia unikalne dla każdego pacjenta.

Zrównoważony styl życia

Przede wszystkim, naturalnej promuje zdrowy, zrównoważony styl życia i nie obejmuje tylko diety i ćwiczeń, ale emocjonalne i psychiczne dobre samopoczucie, odpowiedni czas na self-care i relaksu i satysfakcjonujących relacji, jak również. Osoby, radził się nierównowagi adresowych i obszarów stresu jako część ich wysiłki odchudzania dla maksymalnych wyników.