adcov.com

Naturalne tarczycy zamienne

Gdy tarczyca nie działa prawidłowo, hormony normalnie produkuje i uwalnia należy wymienić. Aż wprowadzono syntetyczną formą hormonu tarczycy u naturalny opierała się na świni (świnia), hormonu. Chociaż jest jeszcze dostępne dzisiaj, naturalna forma powinny być używane tylko pod nadzorem lekarza lub służby zdrowia.

Funkcja tarczycy

Tarczycy, znajduje się w przedniej, dolnej części szyi, produkuje hormony, które odgrywają różne role w organizmie. Kiedy staje się niedoczynność tarczycy (niedoczynność tarczycy), zbyt mało hormonu jest produkowany, a pacjent może wystąpić objawy od letargu i depresji do nadwagi i suchą skórę i włosy. Inne objawy to skurcze mięśni i wrażliwość na niskie temperatury.

Wymiana tarczycy

Zamiennik naturalnego tarczycy, która pochodzi od świń i jest sprzedawany pod nazwą handlową Armour tarczycy, suszy i sproszkowany. Mimo, że zawiera T3 (L-trijodotyroniny) i T4 (lewotyroksyny) hormonów podobne do tych używanych w postaci syntetycznego, przy czym ilości tych hormonów mogą być trudne do regulowania w ilości hormonu różnią się od zwierzęcia do zwierzęcia. Syntetyczne postacie wydają się być bardziej dokładne, co jest ważne w celu uzyskania efektów normalnej funkcji tarczycy.

Diagnozowanie niedoczynność tarczycy

Niedoczynność tarczycy jest łatwo zdiagnozowano fizycznego badania i badanie krwi. Dawka hormonu tarczycy wyznaczonym pacjentom tarczycy jest bardzo wrażliwe i może się zmienić w ciągu zaledwie jednego roku. Pacjenci z chorobami tarczycy powinny być sprawdzone ich poziom hormonu tarczycy rocznie.
Lekarz lub służby zdrowia może określić, która forma wymiany tarczycy jest najlepsze dla Ciebie, a jeśli syntetyczna forma ma być stosowana, która marka. Wszystkie firmy zawierają te same hormonów tarczycy, ale mogą one zawierać różne składniki obojętne, które mogą zmienić skuteczności leku.