adcov.com

Naturalne środki zaradcze dla uderzenia gorąca

Uderzenia gorąca są objawem menopauzy. Chociaż menopauza jest chorobą, istnieje jednak wiele leków dostępnych do leczenia takich objawów. Wiele kobiet są niewygodne z zagrożeń i skutków ubocznych związanych z tymi lekami. Na szczęście, istnieje wiele naturalnych środków, które można wykorzystać do regulacji objawy menopauzy.

Fakty

Wprowadzanie zmian w swojej codziennej rutyny może zmniejszyć uderzenia gorąca. Na przykład, spróbuj pić więcej wody, ćwiczeń i ćwiczeń relaksacyjnych. Również spróbować dodać więcej soi do diety. Witaminę E Wykazano również do zmniejszenia objawów menopauzy. Niektóre zioła takie jak koniczyny czerwonej i czarnej Cohosh zawierają naturalne estrogeny, które mogą pomóc, aby przywrócić naturalną równowagę hormonalną organizmu. Istnieją także naturalne kremy progesteronu, które są bardzo skuteczne. Unikanie ćwiczeń, kofeiny i gorących kąpieli przed snem może pomóc.

Korzyści

2% progesteron krem ​​prawdopodobnie oferują najwięcej korzyści dla kobiet przechodzących menopauzę. W badaniu Położnictwa i Ginekologii, progesteron krem ​​okazał się znacznie zmniejszyć uderzenia gorąca u kobiet w porównaniu do placebo. Ćwiczenia, takie jak spacery i joga może również istotną różnicę. W przeciwieństwie do innych naturalnych środków, ćwiczenia mogą być wykonywane za darmo i bez skutków ubocznych. Inną alternatywą jest przygotowanie wykonane z czerwonej koniczyny nazwie Promensil.

Rozważania

Niektóre naturalne środki na uderzenia gorąca nie zostały przetestowane, więc umieszczenie ich skuteczności w sporze. Podczas próby nowego leku na uderzenia gorąca, zawsze pamiętać, jak się czujesz, a nie, jak się czuł, zanim dokonał zmiany. Jeśli nie doświadczamy żadnej poprawy, przełączyć się na inny naturalny środek.

Funkcja

Menopauza to czas w życiu kobiety, kiedy jej zdolność miesiączkować i rozmnażać się kończy. Zmiany hormonalne zdarzają się w organizmie kobiety w tym czasie, aby spowodować uderzenia gorąca. Jajniki zaczynają produkować mniej estrogenów i progesteronu. Niektóre naturalne środki do objawów menopauzy może pomóc zastąpić tych hormonów. Inne pomagają organizmowi przystosować się do przejścia.

Ostrzeżenie

Niektóre naturalne środki na uderzenia gorąca mogą być niebezpieczne. Przy zakupie tych środków zawsze sprawdzić składniki opakowania i instrukcji. Sprawdź z FDA, aby zobaczyć, czy to środek został zatwierdzony. Również sprawdzić, czy nie było żadnych doniesień o niepożądanych do środka w pytaniu. Ponadto, biorąc ponad 400 jednostek międzynarodowych (IU) witaminy E mogą być niebezpieczne. Zadzwoń do lekarza, jeśli wystąpią niepożądane reakcje na każdym alternatywnym sposobem naprawienia szkody.