adcov.com

Naturalne środki zaradcze dla raka trzustki

Trzustki jest odpowiedzialna za regulowanie cukry i hormonów podczas procesu trawienia, zgodnie z Mayo Clinic. Objawy raka w trzustce to niewyjaśniona utrata apetytu, zażółcenie skóry i ból w górnej części jamy brzusznej, który rozprzestrzenia się do tyłu. Chirurgicznego w celu usunięcia i chemioterapii nowotworów są często stosowane do leczenia tego nowotworu. Te zabiegi mogą jednak opuścić pacjentów z nieprzyjemne skutki uboczne. Alternatywne środki na raka trzustki może pomóc kontrolować te skutki uboczne, a nawet mogą zabić komórki nowotworowe.

Zmiany diety

Rak trzustki ma zdolność do rozprzestrzeniania się szybko, zgodnie z Mayo Clinic. Dietę bogatą w warzywa kapustne mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Spróbuj jeść brokuły, która jest pełna karotenoidów, wapnia i liściowy. Zawiera on również związki fitochemiczne, które mogą mieć właściwości przeciwnowotworowe według American Cancer Society.
Badania pokazują, że zwierzęta, które spożywają omega-3 kwasy tłuszczowe są tłumione wzrost raka, zgodnie z Mayo Clinic.
Ponadto, jeść dużo winogron, które zawierają proantocyjanidyny, które mogą uniemożliwić rakotwórczych wolnych rodników. Winogrona zawierają również resweratrol związek, który może mieć wpływ na raka, zgodnie z American Cancer Society.

Akupresura

Akupresury koncentruje się przy użyciu ciśnienia do manipulowania ciała. Ten typ leczenia jest wykorzystywana do objawów raka trzustki bardziej wygodne, zgodnie z American Cancer Society.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 jest enzymem, który naturalnie występuje w organizmie, mogą mieć zdolność do wpływania na reakcje chemiczne w organizmie. Enzym ten znajduje się żywność, takich jak łosoś, wołowiny, soi i orzeszków ziemnych. Jest również dostępny w formie dodatku.
Naukowcy uważają, Koenzym Q10 ma możliwość blokowania wolnych rodników, które mogą powodować raka. Może on również mieć pozytywny wpływ na układ odpornościowy, zgodnie z American Cancer Society. Badania są również pokazuje, że osoby z niedoborem koenzymu Q10 może być większe ryzyko zachorowania na raka.

Lukrecja Suplementy

Suplementy lukrecja są stosowane w medycynie chińskiej od wieków. Badania przeprowadzone w laboratoriach odkryli, że można zapobiec lukrecja mutacje w DNA, zapobiega tworzeniu się guzów i zabijać komórki nowotworowe, zgodnie z American Cancer Society. Większość badań przeprowadzono na zwierzętach, jednak, więc porozmawiać z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.