adcov.com

Naturalne środki zaradcze dla Przewlekłe zaparcia

Zaparcia mogą być nieprzyjemne doświadczenie. Każdy, kto kiedykolwiek był nawiedzany przez tego warunku wie o nieprzyjemnych objawów, które mu towarzyszą, w tym wzdęcia, twarde stolce i (w wielu przypadkach) skurcze. Wiele osób uciekania się do podejmowania środków przeczyszczających, aby uzyskać chwilową ulgę na zaparcia, tylko do jego powrotu. Ten cykl powtarza się. Zamiast środków przeczyszczających, może próbować liczbę naturalnych środków przewlekłego zaparcia.

Woda

Jednym z najlepszych naturalnych środków na przewlekłe zaparcia pije zalecane 8 do 10 uncji wody na dobę. Jeśli stan jest poważny, spróbuj pić trochę więcej wody i unikać napojów gazowanych.

Pełnoziarniste i Fasola

Fasola i ziarna są bogate w błonnik, ważnego składnika odżywczego, który zwalcza zaparcia. W połączeniu z wodą, włókno biegnie przez jelita, czyszczeniem trawiennego odpadów.

Owoce i warzywa

Jak zboża i ziarna, owoce i warzywa zawierają błonnik. Owoce skórę (jak jabłka) i zielone warzywa liściaste (jak sałatę rzymską i szpinaku) są bogatym źródłem błonnika.

Sok z suszonych śliwek i Apple

Ten naturalny środek na przewlekłe zaparcia była używana od pokoleń. Jak ich odpowiedniki z owoców, naturalne soki zawierają dużo błonnika i płynów pomaga poruszać odpadów przez układ trawienny.

Wyeliminować fast foodów

Przekąski, takie jak chipsy i słodycze nie tylko zawierają szereg pustych kalorii i nadmiernego cukru i soli: Nie zawierają one błonnik, jednego z najważniejszych naturalnych środków na przewlekłe zaparcia.

Ćwiczenie

Ćwiczenia takie jak chodzenie, bieganie i pływanie wyeliminować zaparcia pomocy poprzez ruch zaangażowanych. Wiele odcinków jogi też pracować, aby wyeliminować produkty przemiany materii z organizmu. Nawet robi proste brzuszków pomaga pozbyć się nadmiaru odpadów.

Kawa

Picia filiżankę kawy lub innego gorącego napoju rano jest naturalny środek na zaparcia. Organizm może reagować na napoju zaledwie godzinę lub dwie później.