adcov.com

Naturalne sposoby leczenia zakażeń drożdży

Drożdże jest uciążliwy problem, który powoduje dyskomfort, a czasami na wycieczkę do lekarza. Wiele kobiet cierpi na częste infekcje drożdży i znaleźć nabywczej rozwiązań przeciwdziałających drogie i czasami irytujące. Istnieje kilka opcji w domu i naturalnych środków w leczeniu zakażeń drożdży.

Jogurt

Feministyczne Centrum Zdrowia Kobiety znalazł jogurt jako wielki rozwiązanie leczeniu zakażeń drożdży. Drożdże to wzrost ponad drożdży w pochwie nazwie Candida lub monila, która zakłóca pH elementów z kwasami i zasadami pochwy jest. Wyjaśniają, że drożdże nie jest to infekcja, ale wzrost ponad Candida lub monila. Wiele kobiet wie, że ma drożdże z powodu swędzenia i białym wyładowania. Zwykły jogurt włożona bezpośrednio do pochwy za pomocą małej łyżeczki lub krem ​​dopochwowy aplikator pomoże zrównoważyć pH w pochwie. Feministyczne Centrum Zdrowia Kobiety sugeruje również utworzenie douche mieszaniny wody i jogurtu, jak proste może być zwykły jogurt niewygodne dla niektórych. Oni również jeść dużo jogurtu nie zaszkodzi.

Ocet

Indianchild.com sugeruje bezpośrednio stosując ocet jabłkowy cydr na terenach dotkniętych przez drożdże. Ocet może być osłabiony i używane jak natryskiem. Feministyczne Centrum Zdrowia Kobiet zaleca również przy użyciu roztworu wody ocet w leczeniu zakażeń drożdży. Nabywcy uważają, że 1 łyżka. 1 qt. wody jest rozwiązanie. Chociaż ocet rozwija się w obszarze kwaśnym stosowanie octu jabłkowego zatrzymuje się ich wzrost wraz z innymi bakteriami i tworzenia odpowiedniego pH. Feministyczne Centrum Zdrowia Kobiet nie zaleca douching wodą i octem na dłużej niż 10 dni.

Czosnek

Matka nature.com czuje czosnek jest jednym z najlepszych naturalnych sposobów, aby wyjaśnić drożdże. Czosnek jest zarówno odporność przeciwgrzybicze i zwiększa. Sugerują one, przyjmując dwie kapsułki dziennie, aby utrzymać czosnek drożdżycy się. Kapsułki z 4000 miligramów allicyny-alliiny, środek grzybobójczy w czosnku są najbardziej skuteczne. Matka nature.com stwierdza, nie było badania laboratoryjne na zwierzętach potwierdzających czosnku skutecznego leczenia zakażeń drożdży. Feministyczne Centrum Zdrowia Kobiet znajdzie również czosnek korzystne i sugeruje wstawienie ząbek czosnku, owinięte w gazę bezpośrednio do pochwy i pozostawić na maksymalnie 12 godziny.