adcov.com

Naturalne sposoby, aby usunąć plamy tytoniowe

Naturalne sposoby, aby usunąć plamy tytoniowe


Kiedy ludzie myślą o plamy tytoniowe, często myślę o poplamione zębów; jednak, tytoń może poplamić palce, ubrania i swój dom. Jak wykorzystanie papierosów rośnie od 2011 z ponad 47 mln użytkowników, według Amerykańskiej Rady Edukacji leku, jest coraz większym problemem, w jaki sposób usunąć plamy tytoniowe. Usuwanie plam tytoniu może pomóc poprawić swój osobisty wygląd.

Plamy Teeth tytoniu

Mając plamy tytoniowe na zębach może zmienić swój wygląd i obniżyć pewność siebie. Plamy tytoniu może zbudować na zębach. Jeśli strach chodzić do dentysty, można czyścić plamy zębów w domu. Dodać do mieszaniny, stosując tę ​​samą ilość soli i sody kaustycznej. Nałożyć mieszankę bezpośrednio do zębów, upewniając się, aby uniknąć dziąseł. Następnie zamoczyć palec i pocierać plamy na zębach. Powinieneś być w stanie zobaczyć wyniki natychmiast. Powtórz ten metoda czyszczenia kilka razy w tygodniu, aby uniknąć gromadzenia się plam.

Plamy Finger

Jeżeli jesteś użytkownikiem długoletni tytoń, można zauważyć plamy tytoniu na palcach. Gdy trzymasz papierosy przez długi okres czasu, może to spowodować plamy na palcach. Jak długo zajęło, aby uzyskać plamę na palca, może to trwać tak długo, aby ją usunąć. Wypróbuj metodę usuwania plam każdego tygodnia, aż plamy palców nie ma. Trochę soku z cytryny, pumeksu i sól. Wymieszać sok z cytryny i sól i pocierać plamy palców lub pocierać palcem z sokiem z cytryny i natrzeć z pumeksu.

Odzież Plamy

Jeśli jesteś palaczem, może pojawić się plamy tytoniu na ubraniu. Plamy mogą mieć wpływ na wygląd i zniszczyć ubranie. Istnieją sposoby, można usunąć plamy naturalnie z ubrania. Weź czystą ściereczkę i zanurzyć w occie i przetrzyj plamę tytoniu na ubraniu. Następnie wypłukać ubranie w ciepłej wodzie. W razie potrzeby powtórzyć proces.

Usuń plamy ścienne tytoniu

Jeśli palisz w domu lub w biurze, istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz brązową substancję pokrywającą swoje mury. Plamy tytoniowe mogą zostawić swoje ściany patrząc nudne i przebarwieniu. Dobrą wiadomością jest to, że można przywrócić życie na ścianach. Dodać roztwór z 1 szklanka amoniaku, 1/2 szklanki płynnego bezbarwnego detergentu i 3 litrów ciepłej wody. Zanurz czystą szmatkę w roztworze i przetrzeć ściany ruchem okrężnym. Może trzeba będzie powtórzyć, aż do uzyskania pożądanych wyników.