adcov.com

Naturalne leki na zapalenie przełyku

Zapalenie przełyku może wystąpić, gdy stan kwasu refluks jest pozostawione bez leczenia przez zbyt długi czas. Kwasy żołądkowe wielokrotnie wyciek się w dolnej zapalenia przełyku i powodują. Lekarze zazwyczaj przepisać lek kwasu hamowanie jak Nexium ™ lub Prevacid ™. Te farmaceutyki mogą mieć skutki uboczne, takie jak bóle głowy, zaparcia i inne. Możesz najpierw wypróbować bardziej naturalne podejście.

Zmiany w diecie i stylu życia

Istnieją pewne drobne zmiany, które można wprowadzić w swoim stylu życia i nawyków żywieniowych, aby pomóc zatrzymać, a może odwrócić, uszkodzenia przełyku. Jeśli masz nadwagę będziesz chciał stracić co najmniej kilka kilogramów. Ciśnienie z tkanki tłuszczowej otaczającej żołądek może być czynnikiem przyczyniającym się refluksu kwasu. Dobra postawa i wzmacniające mięśnie brzucha może również pomóc. Czekolada, alkohol i napoje gazowane mogą zrelaksować pierścień mięśni wokół przełyku otwarcia, dzięki czemu kwas żołądkowy, aby skontaktować się z przełyku. Używaj ich z umiarem i unikać ich. Jeśli masz alergię na wszelkie żywności, takich jak nabiał lub pszenicy, należy unikać tych pokarmów wyzwalających. Stres jest częstą przyczyną nadmiaru kwasu żołądkowego, więc rozpocząć program ćwiczeń jak joga lub spacery, aby pomóc złagodzić stres w swoim życiu.

Sippery Elm

To był używany od wieków, aby pomóc uspokoić ran zewnętrznych i wrzodów skórnych, jak również problemy z żołądkiem wewnętrznych. Slippery kory wiązu zawiera śluz, który staje się powłokę gładką do przełyku i żołądka, aby chronić je przed działaniem kwasu. Możesz wziąć śliski wiąz jako herbata lub w postaci kapsułek. Jest również wyposażony w nalewki, ale zawiera alkohol i może nie być najlepszą formą dla kwaśnych ludzi.

Imbir

Imbir jest kłącze, które ma wiele zastosowań, w tym jako przyprawa do żywności. Ma zdolność do wchłaniania kwasu żołądkowego i działa jak przeciwzapalne, jak również. Możesz wziąć imbir w żywności, jak herbata, lub po prostu żuć kawałek korzenia (nie więcej niż jedna czwarta uncji), gdy są potrzebne dla niestrawność lub kwasu bólu.

Korzeń lukrecji

Historycznie, korzeń lukrecji została wykorzystana do wrzodu żołądka. Zawiera związek o nazwie glicyryzynę i ma właściwości kojące i lecznicze. Można znaleźć suplementy korzenia lukrecji w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością w postaci proszku, kapsułek lub w postaci ciekłej. Kobiety w ciąży nie powinny przyjmować korzeń lukrecji, ponieważ może to spowodować wczesny poród.

Sok z aloesu

Roślin aloesu jest znany ze swojej zdolności do leczenia skaleczeń i oparzeń na skórze. Możesz też pić sok, aby uzdrawiać i koją żołądka i przełyku. Będziemy chcieli, aby użyć bardziej klarowny produkt, jeśli piją ją na problemy żołądkowe. Składnik rośliny, która wytwarza żółty odcień może wywoływać biegunkę. Sok z Aloe Vera do picia codziennie, i jest stosowany dla wielu chorób, jak również do redukcji kwasu żołądkowego.