adcov.com

Naturalne Leczenie rozszerzonej tarczycy

Powiększenie tarczycy są powodowane przez warunki, które muszą być przetwarzane indywidualnie w celu zmniejszenia przerostu gruczołu. Nadprodukcja hormonów może prowadzić do nadczynności tarczycy, w wyniku utraty włosów, utrata masy ciała, przyspieszenie akcji serca, drżenie rąk, bezsenność i nerwowość. Naturalne leczenie, które są pomocne dla rozszerzonej warunkach tarczycy.

Choroba Gravesa

Choroba Gravesa jest autoimmunologiczne warunek, który powiększa tarczycy; to choroba genetyczna występuje zwykle u kobiet. Naturalne środki koncentrują się na całościowe ciała zmniejszenie produkcji przeciwciał. Stworzyć zdrowe dieta bogata w pokarmy wzmacniającej układ odpornościowy, takich jak jogurt, tumeric, czosnek, oregano, czerwona papryka, zielona herbata, dynia, imbir, ostrygi i brokuły. Odprężenie pomaga również z chorobą Gravesa.

Niedobór jodu i selenu

Zapalenie tarczycy jest zapalenie tarczycy i zwykle występuje w wyniku niedoboru selenu lub jodu. Niedostateczny poziom jodu powoduje tarczycy stać overstimulated i stan zapalny. Pomoce selenu w przywróceniu normalnego metabolizmu tarczycy.

Hashimoto tarczycy

Ponadto na niedobór jodu lub selen, zapalenie tarczycy mogą być spowodowane przez ludzkie atakującym własny tarczycy. Warunku tego nie można wyleczyć, ale można zarządzać poprzez ćwiczenia i zdrową dietę. Zioła, które traktują ten stan to Skrzyp polny, oatstraw, lucerny i Gotu Kola.

Rak tarczycy

Skonsultować się z lekarzem przed podjęciem próby naturalne leczenie raka tarczycy. Obróbka fizyczna musi być stosowany w połączeniu z konwencjonalnym leczeniem i skupia się na zmniejszenia zawartości mięsa, które mogą zawierać rakotwórcze. Suplementy białkowe można przyjmować z diety owoców i warzyw. Żywność i suplementy, które zwalczają raka tarczycy to pietruszkę, witaminę D, ekstrakt z zielonej herbaty, białko serwatkowe, kasza, owoce cytrusowe, niacyna, cholina, selen, melatoninę i wyciąg z korzenia lukrecji. Dodatkowo, bogate w przeciwutleniacze czerwonej fasoli, borówki, żurawiny, karczoch, maliny, truskawki i śliwki powinny być spożywane.

Zabiegi Objaw

Uleczalne objawy powiększonej tarczycy to niedowaga i nerwowość. Pacjentów z niedowagą należy zwiększyć wagę powoli jedząc kilka posiłków małych, wysokiej kalorii dziennie. Tłuszcze muszą być wprowadzane do diety głównie tłuszczami roślinnymi. Ćwiczenia trening siłowy zachęcić organizm do przybierania na wadze. Aby zwalczyć nerwowość spróbować imbir, sok pomarańczowy, miód, cebulę i seler. Techniki relaksacyjne, takie jak głębokie oddychanie, jogi i medytacji są również pomocne przy nerwowości związanej z powiększonej tarczycy i pomaga w stresie, a czynnikiem powiększonych tarczycy.