adcov.com

Naturalne Leczenie Problemy nerwowe kulszowego

Naturalne Leczenie Problemy nerwowe kulszowego


Nerw kulszowy jest długa i gęsta praca z niskim powrotem do kolan. Bo to jest tak gruba (o szerokości kciuka w) może zostać ściągnięty, stan zapalny, lub skompresowane. Wszystkie te scenariusze powodować ból, który waha się od irytujące wyniszczające. Oczywiście można rozwiązać kulszowego problemy nerwowe.

Oddychanie i Relaks

Aby złagodzić ból z rwa kulszowa (objawów wynikających z podrażnioną nerwu kulszowego) naturalnie, długo, powolne oddechy. Staraj się rozluźnić mięśnie, jak głęboko oddychać. Słuchać kojącej muzyki lub CD z przewodnikiem medytacji relaksacyjnej.

Rozciąganie

Często mocno piriformis (głębokie pośladki) mięśni może pogorszyć nerwu kulszowego. Czy w pozycji siedzącej lub leżącej (leżąc na plecach), to rozciąga się rozluźnić mięśnie. Jednym z nich jest, aby usiąść w fotelu i krzyż kostkę jednej nodze przez udo innego i pochylić się do przodu. Przytrzymaj przez 15 do 30 sekund.

Terapia ciepło i zimno

Zastosowanie ciepła lub lodu przez 15 do 20 minut do dolnej części pleców w celu rozwiązania problemów kulszowego nerwowe. Zimno zmniejsza stan zapalny w sposób naturalny, gdy temperatura może złagodzić ból i napięte mięśnie. Eksperymentuj z obu, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie.

Masaż

Kiedy mięśnie dolnej części pleców i pośladków są szczelne, mogą one wywierać presję na nerwu kulszowego. Masaż może złagodzić napięte mięśnie i promowania ogólnego relaksu. Dostać masaż z terapeutą, który pracował z bólu nerwu kulszowego przed.

Inwersja

Inwersja oznacza być do góry nogami. Najlepszą metodą jest z tabeli inwersji więc kręgosłup nie skręcać według dr Rob Gottesman, kręgarz Colorado. Jest odwrócony może zwiększyć przestrzeń między kręgami oraz zmniejszyć presję nerwów. Istnieje kilka przeciwwskazań do tego leczenia. Zobacz pierwszy do lekarza.