adcov.com

Naturalne hormonalnej menopauzy

Menopauza jest etapem w życiu kobiety, że jest zaznaczony koniec miesiączki i płodności. W okresie menopauzy, spadek poziomu estrogenów, co powoduje wiele objawów zakłócające zacząć. Uderzenia gorąca, wahania nastroju, zaburzenia snu, nocne poty i suchość pochwy to tylko niektóre z tych objawów. Hormonalna terapia zastępcza jest jednym ze sposobów, stosowanych dla kobiet. Naturalne podejście do hormonalnej terapii zastępczej może złagodzić niektóre objawy tego etapu w życiu.

Przyczyny Objawy

Objawy mogą zacząć rok przed rozpoczęciem menopauzy. Stopniowy spadek poziomu estrogenu, jest odpowiedzialny za te objawy. Kiedy kobieta osiąga późnym 30s i 40s, jajniki nie produkują tak dużo estrogenu. Płodność zaczyna spadać w tym etapie, jak również. Kobiet doświadczy nieprzewidywalność w ich cyklu menstruacyjnego. Niektóre kobiety doświadczają cięższych okresów i krótsze cykle i innych mogą wystąpić lekkie i znacznie dłuższe okresy czasu cyklu.

Histerektomia, że ​​usuwa macicę i jajniki natychmiast spowodować menopauza, aby rozpocząć. Leczenie raka może również powodować menopauza, aby rozpocząć. Ponadto, niektóre kobiety doświadczają menopauzy dużo wcześniej niż typowy stan ten nazywa niewydolność jajników podstawowej.

Hormonalna terapia zastępcza

Hormonalna terapia zastępcza jest skuteczna w leczeniu menopauzy. Lekarz używa najniższą dawkę hormonów w celu łagodzenia objawów menopauzy. Uderzenia gorąca, zmiany nastroju, wraz ze wszystkimi innymi objawami są ograniczone z estrogenami.

Leki przeciwdepresyjne mogą zmniejszyć uderzenia gorąca i objawy menopauzy. Omów zabiegi ziołowe lub naturalne hormonalnej z lekarzem, jeśli nie osiągnęły menopauzę, ale występują objawy.

Naturalny hormon zamiennych

Naturalny hormon wymiana stał się popularny ze względu na rosnące obawy o bezpieczeństwo syntetycznych hormonów oraz ich związek z rakiem. Naturalne hormony pochodzą z roślin, takich jak rośliny soi i ignamu.

Obniżony poziom estrogenów w okresie menopauzy powodują choroby serca, osteoporoza, wysoki poziom cholesterolu i raka. Hormony roślinne oparte są identyczne hormonów w organizmie człowieka. Syntetyczne hormony i te, które pochodzą od zwierząt, nie są identyczne w budowie chemicznej i sposób ich interakcji w organizmie hormonów ludzkich.

Hormony naturalne są dostępne w plastry, żele, kremy, kapsułki do podawania doustnego, iniekcji, czopków. Są one dostępne na receptę od lekarza. Przed rozpoczęciem hormonalnej terapii zastępczej zawsze omówić te zabiegi z lekarzem. Naturalny hormon wymiana może być w stanie złagodzić objawy menopauzy, bez ryzyka związanego z syntetycznych nie identycznych hormonów.