adcov.com

Naturalne homeopatyczne sposoby walki raka wątroby z ziołami

Naturalne homeopatyczne sposoby walki raka wątroby z ziołami


Raka wątroby mogą być rozpatrywane z wykorzystaniem różnych tradycyjnych metod leczenia. Są to na ogół chirurgii, radioterapii i chemioterapii. Kilka naturalnych, homeopatycznych istnieją także do zwalczania raka wątroby, w tym szereg rozwiązań ziołowych. Są to chińskie zioło Bie Jia, ekstrakty z owoców mangostanu Azji Południowo-Wschodniej oraz zwiększenie spożycia kwasów tłuszczowych omega-3.

Bie Jia

Bie Jia, lub chiński soft shell żółw, był używany od wieków jako tradycyjny środek w leczeniu raka. Według chińskich zielarzy, Bie Jia odżywia raka pacjenta podczas kotwiczenia jego yin yang --- cały czas ożywienia krwi i wzmocnienie systemu immunologicznego osobnika. Zioło jest używane szczególnie, jeśli chodzi o raka wątroby. Bie Jia jest dodatkowo stosowana w leczeniu malarii, ból w klatce piersiowej, obrzęk wątroby i śledziony i uderzenia gorąca.

Mangostan

Choć prace laboratoryjne na ludziach nie zostało jeszcze ostatecznie przeprowadzona, mangostan mówi się, że rak wątroby bojownik naturalny. Owoców, pochodzi z Tajlandii i Birmy, zawiera związki, które zwalczają grzyby, bakterie i, co najważniejsze, guzy. Dotąd wyniki laboratoryjne wskazują, że mangosteen oddziałuje na komórkach nowotworowych, a zwłaszcza w komórkach białaczkowych, komórek raka piersi i komórek raka wątroby. Owoc ma także właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i antyhistaminowe.

Omega-3 kwasy tłuszczowe

Kwasy tłuszczowe omega-3 wykazano, że hamuje wszystkie rodzaje raka, w tym raka wątroby. Kwasy tłuszczowe omega-3 zmniejszyć stany zapalne w całym organizmie. Są one na ogół znane, nie tylko dla ich zdolności do hamowania raka, ale także ich nowotworami zapobiegawczy cech. Jednym z najlepszych źródeł kwasów omega-3 kwasów tłuszczowych oleju lnianego. Inne źródła to orzechy włoskie, łosoś, soja, halibut, krewetki, tofu, Snapper, przegrzebki i dyni.