adcov.com

Naturalna alternatywa dla suchego oka

Naturalna alternatywa dla suchego oka


Osób, których oczy nie są sami smarowania jak powinny może zacząć cierpieć na zespół suchego oka. Objawy są czymś więcej niż tylko suchego oka. Obejmują one również czerwone oczy i oczy, że czują się jak płoną. Suche oczy mogą swędzieć. Mając na suchość oczu nie jest uważane za główny problem zdrowia, ale może to być bardzo irytujące. Istnieje kilka naturalnych metod leczenia można wykorzystać w domu przed widząc lekarza na receptę leków suchego oka.

Łzy Natury Eyemist

Łzy natury nie zawierają żadnych konserwantów i zawierają jedynie czystej typu woda. Twoje łzy są w zasadzie soli i wody. Sztuczne łzy zawierają zarówno soli i wody (wraz z konserwantów). Sztuczne łzy, może faktycznie usunąć lub uszkodzić warstwę filmu łzawiącego. Często twoje oczy są tak suche, ze względu na środowisko. Muszą tylko trochę wody, aby stać się ponownie nawilżona. Łzy natury stworzył wszystkie naturalne eyemist, które można wykorzystać w celu zmniejszenia swoich suche oczy. To jest tylko rzadki rodzaj wody źródlanej, że nie uszkodzić warstwę filmu łzawiącego. Jest bezpieczny w użyciu, jak wiele razy w ciągu dnia, jak jest to potrzebne. Wystarczy mieć oczy otwarte i spray od 8 do 10 centymetrów.

Kwasy tłuszczowe

Zwiększyć spożycie kwasów tłuszczowych. Kwasy tłuszczowe rzeczywiście pomóc złagodzić suchego oka, ponieważ mają one błony śluzowe oka smarowane. Szukaj produktów, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Istnieje wiele produktów na rynku, które zawierają te informacje bezpośrednio na etykietach produktów. Jedz pokarmy, takie jak jajka i tuńczyka. Można również rozpocząć stosowanie oleju z nasion lnu. Jest on dostępny jako dodatek w większości sklepów ze zdrową żywnością, a także sklepów internetowych, takich jak Vitacost.com. Wreszcie, olej z wiesiołka jest kwas tłuszczowy, który jest dobrze znany zwalniającej swędzenie skóry. Więc ma podwójną premię. To może pomóc złagodzić stowarzyszonej świąd z suchego oka, a jednocześnie pomaga zachować twoje oko smarowane.

EW: All Natural z oczami

Mogą wystąpić pewne utrudnienia w oku, które powodują suchego oka. Jeśli jest to przypadek, naturalne przemywania oczu może być odpowiedź. EW (oznacza Eye Wash) wyczyści nie tylko oczy i zapewnić ulgę od swędzenia i pieczenia, może też pozbyć się infekcji oczu. Weź jedną kapsułkę z EW i otworzyć go na ćwierć filiżanki gorącej wody. Pozostaw na 20 minut. Odcedzić wodę, a następnie użyć jako krople do oczu. Umieścić dwie krople do każdego oka. Jest to bezpieczne to aż cztery razy dziennie w razie potrzeby.