adcov.com

Naturalna alternatywa dla chirurgii Przepuklinowego

Przepukliny są małe wybrzuszenia, które występują w obrębie mięśni twojego bodyâ € ™ s, powodując skrajne dyskomfort. Zgodnie z Medline Plus, przepukliny występują zwykle w okolicach brzucha. Najczęstszym typem leczenia przepukliny jest konwencjonalna operacja, gdzie mięśnie są naprawione. Istnieją jednak alternatywne metody leczenia, które mogą pomóc złagodzić objawy związane z przepuklin. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem w celu właściwego leczenia, jak przepukliny może prowadzić do innych problemów zdrowotnych.

Dieta

Morphemeremedies.com zaleca unikanie pikantne, kwaśne pokarmy, i te, które zawierają duże ilości tłuszczu i cholesterolu. Takie pokarmy mogą nasilać żołądka lub spowodować wzdęcia, a tym samym pogorszenie bólu przepukliny. Zdecyduj się na niskotłuszczowe, żywności wysokiej włókna, zamiast.

Wraz ze zdrową dietą, upewnij się, że praktyka dobrych nawyków żywieniowych, które pomogą brzuch. Nie jeść zbyt dużo jedzenia na raz; Zamiast podzielić ją w ciągu dnia. Siedź prosto i jeść powoli. Pozostać w pozycji siedzącej lub stojącej przez około 20 minut po jedzeniu. Nie jedz przed snem, i uniknąć ciasną odzież. Ćwiczenia są pomocne, zwłaszcza jeśli masz nadwagę. Należy jednak unikać pracy, gdy są pełne.

Styl życia

Według Morphemeremedies.com, palenie i picie alkoholu może nasilać przepuklin. Najlepiej jest wyciąć te nawyki ze swojego życia, ponieważ mogą one niekorzystnie spowodować uszczerbek na zdrowiu w inny sposób.

Upewnij się, że masz odpowiedni sen. Morphemeremedies.com zaleca podnieść głowę podczas snu, aby zapobiec gromadzeniu się kwasu żołądkowego w przełyku. Umieść cegły pod swoje ramy łóżka i podnieś ją o pół stopy.

Umieść lód nad przepukliny pomóc tępy ból. Nie używać opakowań ciepła.

Zioła

Faqs.org informuje, że kwasy żołądkowe związane z rozworu przepukliny mogą być traktowane z ziołowym deglycyrrhizinated lukrecji. Również Morphemeremdies.com, że amerykański żeń-szeń może także złagodzić objawy. Do bólu przepukliny, spróbuj picia soku z aloesu. Morphemeremedies.com zaleca pić 1/4 szklanki dwa razy dziennie dla maksymalnej ulgi.

Manipulacja trzewna

Trzewnej manipulacja to rodzaj alternatywnego leczenia dla przepukliny rozworu przełykowego, według Faqs.org. Ciśnienie przepukliny rozworu miejsce na brzuchu, zmuszając go w stronę klatki piersiowej. Podczas tego zabiegu, żołądka przemieszcza się z powrotem ze skrzyni do jej pierwotnego położenia.

System składa się z trzewnego głównych organów, które obejmuje żołądka. Według Międzynarodowego Sojuszu Healthcare Pedagogów (IAHE), trzewna Manipulacja jest rodzaj terapii, który wykorzystuje manipulację ręki przez profesjonalistę. Zasadniczo, specjalistyczne masaże trzewnej manipulacji twój żołądek z powrotem do pozycji z zewnątrz ciała w celu walki z przepukliny rozworu przełykowego.