adcov.com

Natural Foods obniżyć wysokie ciśnienie krwi

American Heart Association szacuje, że jeden z trzech dorosłych w Stanach Zjednoczonych cierpi z powodu wysokiego ciśnienia krwi, znane również jako nadciśnienie. Chociaż lekarze mogą przepisać różne leki, aby pomóc, istnieją również pewne naturalne dodatki do diety, które mogą pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi. Te środki powinny być omówione z lekarzem w celu ustalenia, czy są one bezpieczne, aby dodać do swojej obecnej diety i leków.

Dieta

Dieta DASH (Dietary Podejścia Stop Hypertension), koncentruje się na ograniczeniu soli i sodu w diecie, i zawiera szczegółowe wytyczne żywieniowe.

Suplementy

Hawthorne, czosnek, olej rybny, i kwasu foliowego uzupełnia wszystkie zostały połączone, za pomocą różnych badań, z obniżonym ciśnieniem krwi.

Potasu

Sześć lub więcej porcji owoców bogatych w potas i warzyw dziennie może obniżyć ciśnienie krwi. Przykładami są banany, kantalupa, szpinak, rodzynki i dyni.

Wapń

Odtłuszczone mleko, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i zielone warzywa liściaste zawierają wapń, które mogą pomóc obniżyć wysokie ciśnienie krwi.

Foto chemikalia

Fotochemicznych 3-N-butylphthalide może pomóc z wysokim ciśnieniem krwi. Jedyny znany roślinny zawiera tego związku chemicznego jest seler.

Przyprawy

Pieprz cayenne pomaga ułatwić dobry przepływ krwi. Może to być wykorzystane jako przyprawa, lub - dla pacjenta Braver - rozpuszczono w pół szklanki wody ciepłej.