adcov.com

Narzędzia, które obliczyć, ile kilogramów nadwagi I Am

Narzędzia, które obliczyć, ile kilogramów nadwagi I Am


Jest wielce prawdopodobne, że i inne osoby, które znają mają różne opinie na temat tego, co to znaczy być z nadwagą. Próbując określić dokładnie ile kilogramów musisz stracić jest bardzo subiektywne. Ale patrząc na to z punktu widzenia ochrony zdrowia oraz przyjęcie standardów lekarza, możemy zacząć, aby dowiedzieć się, jak niezdrowe jesteśmy, na podstawie wagi. Wskaźnik masy ciała lub BMI, jest popularnym sposobem na określenie tego.

Skala do Ciężar

Pierwszym narzędziem trzeba jest dokładna skala do pomiaru masy ciała. Oczywiście, że nie będzie w stanie wiedzieć, ile kilogramów chcesz stracić, jeśli nie wiesz, gdzie zacząć.

Wagi są dostępne w różnych typów, ale wysoka skala równoważenie widzisz w gabinecie lekarskim może być najlepszym wyborem dla tych, którzy są poważnie otyłe i muszą stracić na wadze. Ci, którzy ważą ponad 300 funtów, nie może być w stanie uzyskać odczyt z wagi cyfrowych dostępnych w sklepie osiedlowym.

Taśma do pomiaru wysokości

Jeśli ważysz 180 kg i ma ponad 6 metrów wysokości, jest mała szansa, że ​​masz nadwagę. Jednakże, na kogoś, kto jest 5 stóp 2 cale wzrostu, 180 kg jest uważany za nadwagę. Musisz się centymetrem i poprosić kogoś, aby pomóc w uzyskaniu pomiaru wysokości. Najlepiej stanąć pod ścianą i mają środek osoby z dna boso z podłogi do czubka głowy. Stoisko z dobrej postawy i czekamy, aby uzyskać dokładny pomiar.

Kalkulator BMI

Po Twojej wysokość odpisu w stopach i calach, a Twoja waga zapisane w funtach, skorzystać z kalkulatora indeksu masy ciała do pracy dla Ciebie. Te kalkulatory są dostępne w kilku miejscach w sieci, w tym na stronie internetowej National Heart Lung and Blood Institute, wymienionych w sekcji zasobów tego artykułu.

Wynik obliczeń jest oszacowanie tkanki tłuszczowej i wskaźnik ryzyka zdrowotnego na choroby związane z wagi. Wszelkie wynikiem 25,0 i wyższych środków masz nadwagę. BMI powyżej 30 jest uważany za otyłego. Każda odpowiedź w zakresie 18,5 do 24,9 jest uznawany za normalny ciężar ciała. Eksperymentować z wejściem masy ciała, aż pojawi się numer w granicach normy, a następnie odjąć ten ciężar od aktualnej masy ciała, aby dowiedzieć się, ile kilogramów powinna stracić.