adcov.com

Narkotyków i alkoholu technik interwencji

Według coloradointervention.com, trwa średnio siedem lat, dla rodziny, aby przyznać, że ukochany ma uzależnienie od narkotyków lub alkoholu, a około dwóch lat, aby ta indywidualną pomoc. Jest to związane z lękiem w konfrontacji ze strony członków rodziny, jak również fakt, że uzależnienie jest o ponad leków i uzależnienie od alkoholu. Inne czynniki uzależnienia to brak równowagi chemicznej w mózgu, bólu emocjonalnego i duchowego blizny. Od uzależnień może być śmiertelne, należy natychmiast zapewnić interwencję.

Uczestnicy

Podczas formowania interwencji, to bliskie członków rodziny i przyjaciół swojej ukochanej. Optymalna liczba osób to 5:56, zgodnie z narkotykami rehabilitation.org, jak zbyt wielu uczestników może dokonać interwencji natknąć się bezosobowe i nie będzie miał tak samo skuteczny z uderzenia na narkomana. Strona informuje także przed udziałem dzieci w interwencji. Możesz zdecydować się na profesjonalnego doradcy, członka innej firmy, aby pomóc Wam w trakcie interwencji i odeprzeć ewentualnych konfrontacji.

Przygotowanie

Należy przygotować się do interwencji z góry, tak, że można i innych uczestników pochodzić z planów działań w zakresie możliwych scenariuszy podczas rzeczywistej interwencji. W tym czasie, każdy uczestnik powinien również zdecydować, co chcieliby powiedzieć do swojej ukochanej, aby przekonać ich do poszukiwania leczenia. Ponadto, jako grupa, decyduje o ultimatum dla narkomana. Na przykład, można powiedzieć ukochanej, że jeśli odmówi się na leczenie, wówczas związek będzie w związku z tym skończyć.

Sposób leczenia powinno być również opracowany przed interwencją. Wystarczy powiedzieć ukochanej uzyskania pomocy nie pozostawia konkretny plan, żeby po drodze z. Badania różnych typów obiektów z góry, i zdecydować, która z nich jest najbardziej odpowiednie dopasowanie. Także dowiedzieć się, jak leczenie będzie opłacane jeśli ukochana osoba nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, aby zapłacić za to siebie. Może być korzystne, aby zasady dla niej, przy założeniu, że będzie ona zgadza się na leczenie w trakcie interwencji. Obejmuje pakowanie torby, plany transportowe, ustawiając się na spotkanie z obiektu i rezerwacji samolotu, jeżeli dotyczy (odniesienia 2).

Interwencja

Interwencje powinny odbywać się w znajomym otoczeniu, takim jak w domu członka rodziny. Każdy uczestnik powinien zachować spokój i pozwolić uzależniony wiedzieć, ile jest on pod opieką. Użyj oświadczenia "i", i nie mówić za innych uczestników. Przyklejają się do zdarzeń faktycznych, które pokazują, jak twój ukochany jest uzależnienie wpłynęło na twoje relacje z nim.
Tak intensywne, jak proces interwencji jest, starać się utrzymać pozytywny nastrój, jak to możliwe, nawet jeśli twój ukochany dostaje konfrontacyjny. Powiedz mu, jak wiele znaczy on do rodziny, i że nie będzie tam, jeśli nie dbają o jego dobre samopoczucie.

Należy pamiętać, że celem interwencji jest uzyskanie pomocy uzależniony, nie wystarczy, aby wywołać zdarzeń z przeszłości. Przezwyciężeniu nałogu jest wysiłek grupy. Niech twój ukochany wie, że jesteś po jej stronie.