adcov.com

Napady Terapia antybiotykowa i niemowląt

Napady Terapia antybiotykowa i niemowląt


Od czasu ich odkrycia w połowie 20 wieku, antybiotyki wyleczyć miliony ludzi z poza śmiertelnych zakażeń bakteryjnych. Wiele z tych zakażeń powodują wysokie gorączki. Mózg jest bardzo delikatny narząd, i to źle reaguje na wysoką gorączką. Napady są częstym powikłaniem u dzieci, które cierpią z powodu wysokiej gorączki. Ponieważ dzieci, które mają drgawki są często do antybiotyków leczyć swoje infekcje, zaobserwowano związek między antybiotykami i napadów niemowląt.

Drgawki

Drgawki występują podczas elektrochemicznego bilans mózgu jest w żaden sposób. Jako chemiczny mózgu się niesymetrycznie, transmisje elektryczne z mózgu do reszty korpusu go dzikiego, w wyniku niekontrolowanych ruchów ciała przez osobę o drgawki. Ten brak równowagi może nastąpić po fizycznego urazu głowy, zatrucia chemicznego lub jako skutek wysokiej gorączki.

Drgawki gorączkowe

Według National Institutes of Health, jeden na 25 dzieci ma drgawki gorączkowe. Drgawki gorączkowe Gorączka występuje, gdy powoduje zmiany w chemii mózgu. Wszelkie obrzęk mózgu z powodu gorączki może również wywołać drgawki gorączkowe. Choć może wydawać się skomplikowane napady i trudne do doświadczenia jako rodzic, nie ma dowodów, że dzieci, które cierpią drgawki gorączkowe poniesie trwałe uszkodzenie mózgu.

Antybiotyki

Antybiotyki to substancje chemiczne wytwarzane naturalnie przez niektórych klas grzybów lub sztucznie przez manipulacji chemicznej. One działają w celu zapobiegania rozwojowi bakterii i rozmnażanie przez zapobieganie wzrostowi ściany komórki bakteryjnej, blokując drogi metabolicznej komórek bakteryjnych lub przez zapobieganie bakterii produkujących białka niezbędne do przetrwania. Antybiotyki zapisane miliony od pewnej śmierci z zakażeń bakteryjnych, i pozostają cennym narzędziem, nawet w czasach, silniejszych, bardziej odpornych bakterii.

Terapia i Konfiskaty antybiotyk

Dzieci, które rozwijają gorączki często przepisywany antybiotyk albo do leczenia lub zapobiegania infekcji bakteryjnej. O ile zakażenie wirusowe nie są leczone antybiotykami, mogą nadal pozostawiają człowieka podatnego na wtórnej infekcji bakteryjnej. Więc antybiotyki są stosowane w infekcjach wirusowych, ale infekcje ustępują. W każdym przypadku, gdy zakażenie wirusowe lub bakteryjne, gorączka wynika, i że w 25 Możliwy drgawki gorączkowe pozostaje w sztuce.

Przypomnijmy Odchylenie

Jest to zjawisko zwane odzyskanie stronniczości, w którym osoba fałszywie pamięta narażone na coś. W przypadku drgawek i antybiotyków rodzice niemowląt mogą zawierać związek antybiotykami gdy ich dziecko ma gorączkę, ponieważ dziecko leczone antybiotykami. Jeżeli dziecko nie jest leczona, rodzice mogą przypisywać napadów z brakiem leczenia. Wszystko natomiast, to właśnie gorączki, który spowodował drgawki.

Ostrzeżenie

Tylko licencjonowane służby zdrowia może przepisać antybiotyki w Stanach Zjednoczonych. Zawsze należy skonsultować się z dostawcą na temat ryzyka i korzyści wynikających z leczenia antybiotykami. Tylko ona może wyjaśnić te zagrożenia (takie jak toksyczność lub reakcji alergicznych) i korzyści (leczenia lub zapobiegania infekcji bakteryjnej).