adcov.com

Najwyższa Zalecana dieta dla siedzący tryb życia

Najwyższa Zalecana dieta dla siedzący tryb życia


Po właściwej diety może sprawić różnice pomiędzy życia siedzący tryb życia i cierpią z powodu siedzącego trybu życia. Istnieje wiele powodów, dla bezczynności, a niektórzy uważają, że jest bardzo trudno rozpocząć nawet najprostszy program treningu. Siedzący tryb życia jest czynnikiem przyczyniającym się do otyłości, i wyłącznie z tego powodu sprawia, że ​​dieta jest kluczowym czynnikiem zdrowia warta rozważenia. Z bardzo niewielkim wysiłku, można dokonać drobnych ale istotnych usprawnień do swojej diety, począwszy od kalorii, które mogą mieć duży wpływ na ogólny stan zdrowia.

Podstawową przemianę materii

Możesz określić minimalną odżywcze obliczając podstawową przemianę materii (BMR). Podstawową przemianę materii jest tempo, w którym organizm wykorzystuje energię, lub kalorii, aby wykonać najbardziej podstawowe funkcje, takie jak oddychanie człowieka i przetwarzania najbardziej podstawowe zadania umysłowe i fizyczne. Można obliczyć BMR przy użyciu następujących obliczeń:

Dla mężczyzn --- BMR = 66 + (13,7 x wagę w kg) + (5 x wzrost w centymetrach) - (6.8 x wiek w latach)

Dla kobiet --- BMR = 655 + (9,6 x waga w kg) + (1,8 x wzrost w centymetrach) - (4.7 x wiek w latach)

To obliczenie daje liczbę kalorii należy przyjmować każdego dnia, aby przeżyć.

Harris Benedict Równanie

Harris Benedict Równanie pomoże Ci określić maksymalną liczbę kalorii można podjąć w celu utrzymania aktualnej masy ciała. Na siedzącego człowieka, po prostu pomnożyć BMR przez 1,2, aby określić spożycie konserwacyjnych. Taki jest cel należy ustawić, aby utrzymać swoją wagę, jeśli nie angażują się w dodatkowej aktywności fizycznej. Chociaż obliczenia te mogą być użyteczne, nie są one niezawodne, jak każdy organizm jest inny.

Easy Way Out

Jeśli jesteś całkowicie oddany do siedzącego trybu życia i masz zamiary zwiększenie aktywności fizycznej, można użyć tego prostego obliczenia, aby określić maksymalną liczbę kalorii powinno być jedzenie. Zwielokrotnić swoją masę ciała w kg przez 10. To daje szacunkową wartość maksymalnego kalorii potrzebuje do utrzymania aktualnej masy ciała. Ale czytelnik uważaj, nie oszukuj się. Bez zachowania dokładny dziennik spożywanych kalorii, nie masz pojęcia, ile kalorii odbywają się codziennie. Przez tydzień, prowadzenia dziennika żywności aktualnie jedzenia i porównać sumy z BMR. Możesz być w szoku, w wyniku.

Zdrowszą alternatywę

Jeśli jesteś osiadły osoba, wiedząc o swojej kalorii i trzymanie się go jest zdrowsze niż nic nie robić, aby utrzymać wagę w ryzach. Jednak aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla ogólnego stanu zdrowia, w tym swojego zdrowia psychicznego, fizycznego i emocjonalnego. Zawsze patrz na dodatkową działalność, która jest ponad i poza cokolwiek robisz regularnie (nawet jeśli robisz coś fizycznej codziennie, jak ogrodnictwo) w celu dalszego stymulowania ciała i zachować zdrowie w ryzach. Należy także uważać z żywności można konsumować. Jeśli trzymać się numer bramki przez jedzenie do tuczu, smażonych potraw, jesteś daleko podstawa. Upewnij się, czy spożywanie chudego mięsa i dużo owoców i warzyw.