adcov.com

Najszybszym sposobem na obniżenie wysokiego ciśnienia krwi

Choć nie ma szybkie poprawki do obniżania ciśnienia krwi, wiele leków może zmniejszyć nadciśnienie w stosunkowo krótkim czasie. Artykuł będzie podkreślać znaczenie poprawy nawyków z długoterminowym celem wyeliminowania leków.

Cichy zabójca

Czy zdajesz sobie sprawę, że może być jednym z milionów Amerykanów, którzy nie zdają sobie sprawy, że mają wysokie ciśnienie krwi? American Heart Association, mówi jeden na trzech dorosłych w USA cierpi na nadciśnienie, a jedna trzecia z nich nie zdaje sobie sprawy, że mają chorobę. Ponieważ nadciśnienie nie ma objawów, wiele osób nieświadomie żyć z potencjalnie śmiertelnym warunku lat. Gdy nie jest leczone, tak zwany "cichym zabójcą" może spowodować uderzeń, ataków serca, niewydolności serca lub niewydolności nerek.

Atakując wysokie ciśnienie krwi

Istnieje wiele sposobów, aby obniżyć wysokie ciśnienie krwi, z których wiele obejmują zmiany stylu życia, które na dłuższą metę są najlepsze metody, aby utrzymać zdrowe nie tylko poziomu optymalnego ciśnienia krwi, ale ogólny stan zdrowia. Ale w trakcie pracy, aby poprawić żywieniowych spożycia i inne zmiany stylu życia, które mogą obniżać ciśnienie krwi, istnieje kilka leków dostępnych na przyspieszenie procesu i uzyskać numery ze strefy zagrożenia. Ale należy pamiętać, że nie jest "szybkie poprawki", a na dłuższą metę zdrowszy styl życia jest ostatecznym receptę.

Szybkie Leki odpowiedzi

Narodowy Instytut Zdrowia przedstawił listę leków, ciśnienia krwi, które atakują swoją kondycję na różne sposoby. Diuretyki są powszechnie określane jako "pigułki wody", ponieważ działa w celu usunięcia nadmiaru wody i sodu z organizmu. Beta-blokery pracy zwolnić impulsy nerwowe do serca; Ciśnienie krwi jest obniżona z powodu serca nie musi tak intensywnie działać.
Inhibitory ACE są inną opcję leczniczy do obniżenia ciśnienia krwi ze względną szybkością. Pracują sumiennie na relaks naczyń krwionośnych i ciśnienie krwi w sposób naturalny w dół. Bloki wapnia kanału lub CCB, praca w podobny sposób. Zapobiegają one wapń przed przedostaniem się do komórek mięśnia serca i naczyń krwionośnych. Naczynia krwionośne odpowiedzi rozluźniające i ponownie ciśnienie krwi zmniejsza się.
Możesz też rozważyć inhibitory układu nerwowego, które kontrolują impulsy nerwowe; naczynia krwionośne reagują poprzez relaks i coraz szerszy. To także powoduje obniżenie ciśnienia tętniczego krwi.
Twój lekarz może omówić najlepsze lekarstwa dla swojej sprawy. Tymczasem istnieje kilka proaktywne kroki można podjąć, aby zmniejszyć ciśnienie krwi i ostatecznie utrzymać optymalny poziom jednocześnie poprawiając ogólny stan zdrowia.

Popraw swoje nawyków żywieniowych i ruszaj

Rozwijanie zdrowszej diety jest to świetny sposób, aby rozpocząć. NIH mówi badania wykazały, że w następstwie plan zdrowego odżywiania mogą nie tylko zapobiec wysokie ciśnienie krwi, ale może poprawić istniejący stan. W "Dietary Approaches to Stop Hypertension," menu (DASH) zawiera wiele pełnoziarniste, drób, ryby i orzechy. Pokarmy znane przyspieszyć poziom ciśnienia krwi to słodycze, tłuszcze i czerwone mięso.
Kolejnym długoterminowym rozwiązaniem na obniżenie wysokiego ciśnienia krwi jest regularne ćwiczenia. NIH mówi, aktywność fizyczna jest kluczowym krokiem do zapobiegania lub kontrolowania nadciśnienia. Możesz czerpać korzyści z zaledwie 30 minut ćwiczeń, takich jak chodzenie w szybkim tempie lub rowerem cztery lub pięć dni w tygodniu.

Monitorować postępy

Jak rozwijać zdrowszego stylu życia, może w końcu być w stanie zmniejszyć lub wyeliminować leki ciśnienie krwi. Nie próbuj tego robić na własną rękę. Upewnij się, aby skonsultować się z lekarzem, który powinien być monitoring wpływu tych leków na ciśnienie krwi.