adcov.com

Najszybszym sposobem, aby pozbyć się zimno

Najszybszym sposobem, aby pozbyć się zimno


Wiele osób zastanawia się, co jest najszybszym sposobem, aby pozbyć się przeziębienia. Podejmowanie działań na pierwszy znak z zimna jest krytyczna. Jak to się mówi, uncja prewencji jest warta funta leczyć. Pobierz dużo płynów i odpoczynek, ale również korzystać z ponad-the-counter produktów, aby pomóc w walce z zimnem. Oto najszybszy sposób, aby pozbyć się przeziębienia.

Airborne

Produkt Airborne zawiera wiele preparatów ziołowych, aby pomóc zażegnać przeziębienie. Rozpocząć biorąc Airborne na pierwszy znak zimno i można uniknąć zimna całkowicie.

PŁYNÓW

Pij dużo wody lub soku, gdy masz katar. Jeśli czujesz się odwodnić, możesz pić Gatorade. Picie dużej ilości płynów pomoże Ci pozbyć się zimno szybciej.

Neti Pot

Płukanie zatok z neti puli może pomóc pozbyć się zimno szybko. Dodanie cynku do roztworu soli może pomóc dostać się na zimno, nawet szybciej.

Reszta

Gdy masz zimno, organizm potrzebuje odpoczynku do walki z wirusem. Spędzają dużo czasu odpoczynku i snu, aby pozbyć się zimno szybciej.

Witamina C

Witamina C pomaga wzmocnić układ odpornościowy i pomaga uzyskać na zimno szybciej. Możesz wziąć witaminę C w formie tabletek lub pić w sok pomarańczowy, który będzie również dostarczyć niezbędnych płynów.

Zicam / Cynk

Cynk jest związany do uzyskania podczas zimnego szybko. Weź Zicam (z cynku jako substancji czynnej) w pierwszych oznakach przeziębienia.