adcov.com

Najszybszym sposobem, aby pozbyć się gorączki Blistry

Opryszczka lub pęcherze gorączka zazwyczaj wpływa około jeden na pięciu Amerykanów, zgodnie z University of Alabama w Birmingham stronie. Nieleczona znikną samoistnie w ciągu jednego lub dwóch tygodni, ale są zabiegi można wykorzystać, aby przyspieszyć proces gojenia tego brzydki stanie.

Przyczyna

Opryszczka jest zaraźliwa i wywołuje wirus. Zazwyczaj wpływ na dzieci i młodzież, choć można mieć je w każdym wieku. Wirus drzemie i zazwyczaj objawia się jeden do trzech razy w roku. Ataki są wywołane przez stres, gorączka lub przeziębienia, miesiączki, ekspozycji na zimno lub ekspozycji na słońce długotrwałego. Stan zwykle zaczyna się swędzenie lub mrowienie, które jest najlepszy czas, aby traktować je w celu skrócenia wybuch.

Zabiegi

Najszybszym sposobem, aby pozbyć się gorączki blistrze jest traktowanie jest na receptę pencyklowir 1 procent śmietany (Denavir). Stosując go do gorączki blistrze co dwie godziny przez cztery dni powinny zmniejszyć epidemię przez dwa dni. Krem działa najlepiej, gdy jest wcierać w gorączce blistrze w ciągu godziny od wybuchu. Dlatego, jeśli masz skłonność do opryszczka powinna poinformować lekarza, aby mógł przepisać leki i to już będzie gotowy do użycia w domu. Nawet jeśli nie można natychmiast rozpocząć receptę, to nadal działa szybciej niż inne produkty. Leki przeciwwirusowe, takie jak acyklowir, famcyklowir, i valacyklowiru mogą być również przydatne.

Abreva jest lekiem, który niektórzy ludzie pomocni z objawów i przyspiesza gojenie over-the-counter. Jeśli wybuch jest złapany w czasie, lek może zapobiegać tworzeniu się pęcherz, według strony internetowej health.uab.edu.

Inne over-the-counter produkty zachowa rany miękkie i zapobiec ich suszenie i pękanie, takich jak Blistex i Carmex lub produktu zawierającego masło kakaowe lub wazeliny. To nie sprawi, że rany znikają, ale produkty te mają pomóc w dyskomfort.

Środki znieczulenia miejscowego, które zawierają benzokaina i alkohol benzylowy takich jak Anbesol i Zilactin maści są dobre przeciwbólowe; paracetamol i ibuprofen są także skuteczne.

Rozważania

Zakażenia mogą wystąpić z opryszczka; jeśli tak się dzieje, traktować je z antybiotykiem maści, takiej jak Polysporin lub Neosporin trzy lub cztery razy dziennie. Jeśli okaże się, że ekspozycja na słońce przynosi na swoich ataków opryszczka, zawsze należy nosić przeciwsłonecznych wargi.

Nie podnoś na opryszczki lub wycisnąć go; zwiększa to ryzyko infekcji. Całowanie będzie rozprzestrzeniać się wirus, więc należy zachować ostrożność. Zwiększ mycie rąk, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.