adcov.com

Najszybszy Strategie Weight Gain

Przybrać na wadze szybko, należy spożywać więcej kalorii niż spalamy, które mogą być trudne dla osób aktywnych. Celem w przyroście masy ciała nie jest otyłość, ale zdrowej wagi ciała; przed wyruszeniem na drastyczne zmiany w diecie i stylu życia planu, należy porozmawiać z lekarzem lub dietetykiem.

Częste jedzenie

Jeść nie mniej niż trzy posiłki dziennie. Większość ludzi chce spożywać co najmniej 500 kalorii więcej niż zwykle na dzień, aby zobaczyć przyrost masy ciała, ale to zależy od poziomu aktywności. Skontaktować się z lekarzem lub dietetykiem, jeśli nie jesteś pewien, ile powinno być jedzenie. Brakujące posiłki ma wpływu na wynik, więc plan, aby zjeść śniadanie, lunch i kolację każdego dnia, a także przekąski w ciągu dnia. Większe porcje i kaloryczne napoje pomóc dodać kalorii. Należy stosować większą płytę w czasie posiłków, jak będziesz bardziej prawdopodobne większe porcje. Spróbuj zastępując mleczne lub owocowe smoothie dla sody lub szklankę wody z posiłku.

Jedz Węglowodany

Węglowodany są jak paliwo dla mięśni i pomóc w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej, pomaga w zdrowej masy ciała. Wybierz wieloziarniste i pełnoziarniste węglowodany ponad wyrafinowane. Jeśli to możliwe, dodać kalorii do węglowodanów, dodając sosy, narzut lub spadki. Na przykład, makarony podawane z sosami kremowe są bogate w kalorie i aromatyczne; pełnoziarnisty tost z dżemem i masłem orzechowym czyni łatwą przekąskę; i przygotowane śniadanie płatki owsiane z mlekiem zamiast wody daje energię rano.

Powiedz "Tak" Przekąski

Przekąski, takie jak orzechy, muesli, masło orzechowe i innych orzechów, suszonych owoców i serów, to dobry wybór, ponieważ zawierają dobre salda kalorii, białek i tłuszczów, które pomogą Ci przybrać na wadze. Unikaj żywności, których zawartość kalorii pochodzi przede wszystkim z rafinowanego cukru. Zdecydować się na naturalnych cukrów, takich jak cukru Turbinado, melasa, miód i syrop klonowy zamiast.

Tłuszcz Mit

Nie wszystkie tłuszcze są złe. Dodanie do swojej diety tłuszcze to łatwy sposób dodać kalorii: łyżeczka tłuszczu ma 45 kalorii. Wybierz zdrowe dla serca tłuszcze, które nie podnoszą poziomu cholesterolu. Jednym źródłem "dobrego" tłuszczu jest awokado, które mogą być pokrojone i dodane do kanapek lub wykonane na guacamole.

Ćwiczenie

Opór i trening siłowy są kluczem do długoterminowego przyrostu masy ciała, a masa mięśniowa waży więcej niż tłuszcz. Mięśni budynku pomogą Ci osiągnąć swoje cele wagowe, więc się na siłownię lub angażować się w inne działania, które pomogą Ci zwiększyć masę mięśniową i siłę. Wkrótce będziesz na drodze do silniejszej, zdrowego i cięższe ciała.