adcov.com

Najprostszym sposobem na utrzymanie dziennika żywności

Najprostszym sposobem na utrzymanie dziennika żywności


Jesteś ciągle jedzenie i przekąski poczynając od śniadania, aż do późnej nocy przekąski, które mogą spowodować skok w swojej dziennej dawki kalorii, jeśli nie są świadomi swoich nawyków żywieniowych. Pamiętnik jedzenie jest dziennik, który śledzi każdy posiłek lub przekąskę można zjeść w ciągu dnia, w tym soki i inne napoje, w celu monitorowania swoich nawyków żywieniowych i zmniejszenia prawdopodobieństwa bezmyślnego jedzenia. Kluczem do skutecznego prowadzenia dziennika żywności jest zapisywać za każdym razem jeść ani pić; w przeciwnym wypadku informacje te nie są dokładne, a zatem nie jest pomocne.

Instrukcje

1 Napisz, co jesz, jak tylko skończysz jeść. Dołącz serwującą rozmiar, jeśli to możliwe, porę dnia, napoje spożywane i co robisz podczas jedzenia.

2 Zapisz nastroju jesteś w podczas jedzenia. Przykłady obejmują niepokój, radość, smutek lub głodny. Oceń swój poziom głodu przed jedzeniem, i oceń swój poziom głodu po jedzeniu. Poprzez śledzenie nastrojów, można określić, czy jesteś emocjonalny eater, osoba, która je, gdy czują się w pewien sposób, aby kontrolować emocje.

3 przeczytać czasopisma na koniec dnia i ocenić, jak się czujesz o codziennym jedzeniu. Być całkowicie uczciwym wobec siebie, ponieważ może to pomóc ograniczyć uczucie wstydu może być o jedzeniu i diety. Twój szczery opinią swoje nawyki żywieniowe mogą czuć ostry na początku, ale jest to sposób, aby spojrzeć na siebie obiektywnie, bez bicia się w górę o jedzenie zbyt mało lub zbyt dużo.

4 Podaj dziennik żywności do lekarza w razie potrzeby. Podczas śledzenia swoich nawyków żywieniowych może pomóc uregulować emocjonalne jedzenie, lekarz lub dietetyk może pracować z wami, aby poprawić swoją codzienną dietę poprzez monitorowanie swoją rutynę.