adcov.com

Najprostszym sposobem, aby pozbyć się z Tag skóry

Tag skóra jest łagodne (niezłośliwych zmian) wzrost skóry. Jest to zazwyczaj mały kawałek skóry, który wisi od łodygi. Tagi skóry zwykle rosną na szyi, pod pachami, na powieki i pod biustem.

Nie Spróbuj DIY

Niektórzy próbują usuwać tagów skóry w domu. Ale lekarze w Mayo Clinic odradzam to. Dr Świt Davis, dermatolog w Mayo Clinic, odradza odcięcie czegoś, co wygląda jak tag skóry. Można by pomyśleć, że jest to tag skóry, ale może to być mol lub inny tht wzrost skóra potrzebuje opieki lekarskiej.

Skonsultować się z lekarzem

Najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem usuwania tag skóry to niech lekarz usuń go. Lekarz lub dermatolog może usunąć tag skóry szybko za pomocą nożyczek chirurgicznych, zamrażanie go ciekłym azotem lub przyżeganie (spalanie elektryczne).

Procedury

Stosując nożyce chirurgiczne jest najszybszy i najprostszy sposób na lekarza, aby usunąć tag skóry. To prawdopodobnie będzie krwawić, choć.
Lekarz może zamrozić lub wypalić etykietę. Będzie on spaść kilka dni po zabiegu. Potem, może masz jakieś przebarwienia skóry.
Tag skóry mogą rosnąć tak duże jak winogron. Jeśli tag skóra jest duży lub ma szeroką podstawę, lekarz może zdecydować się zrobić niewielki zabieg, zwykle w jego biurze. W przypadku dużych lub wielu znaczników, lekarz może zastosować krem ​​znieczulający przed zabiegiem.
Powtórz procedury może być konieczne, jeśli znacznik odrastają lub nie spaść całkowicie lub jeśli pojawią się nowe tagi gdzie indziej na ciele.