adcov.com

Najlepszym tworzące przekąski alkaliczne

Najlepszym tworzące przekąski alkaliczne


Niektóre dbających o zdrowie ludzi wierzy jedzenie wysokiej zasadowej i unikanie żywności wysokiej kwas poprawia zdrowie i zapobiega chorobom. Tradycyjne amerykańskie lub Zachodnia dieta jest uważana za bardzo kwaśne, ponieważ zawiera dużo mięsa, nabiału i cukru rafinowanego. Niektórzy uważają, że istnieje związek pomiędzy tego rodzaju diety i złego stanu zdrowia. Produkty spożywcze na bazie roślin są uważane alkalicznych kształtowania i zwykle są uważane za zdrowe. Alkaliczne żywności są klasyfikowane jako wysoka, średnio i nisko alkalicznych formowania.

Warzywa

Warzywa są jednym z najważniejszych środków spożywczych w alkalicznym tworzące diety. Oni nigdy nie uważa kwaśny i wielu są bardzo zasadowy. Najlepsze owoce alkaliczne formowania zawierają brokuły, szparagi, cebulę i surowy szpinak. Umiarkowane alkaliczne formowania warzywa zawierają cukinia, okra, squash, zielona fasola, buraki, seler i sałaty. Warzywa wyższe w zawartości cukru są niskie i tworzące alkalicznych obejmują marchew, pomidory i świeże zboże. Kapusta, kalafior, groch i rzepa są również niskie alkalicznych formowania.

Owoce

Owoce wchodzące w skład kategorii bardzo alkalizują to mango, grejpfruty, cytryny, limonki i papaje. Cytryny i limonki zawiera kwas, ale kiedy rzeczywiście alkalizować trawione ciało. Umiarkowanie alkaliczne formowania owoce zawierają melony, winogrona, kiwi, jabłka, gruszki i jagody. Ananasy, brzoskwinie, wiśnie, pomarańcze i banany są wszystkie niskie żywności alkaliczne formowania. Owoce są słodsze i większe w zawartości cukru niż warzywa, co czyni z nich zdrowe, alkalizujący opcji dla zaspokojenia słodycze.

Orzechy, fasola, nasiona i ziarna

Wysokie-zasadowej diecie ryzyko obniżenia ich spożycie białka i zdrowego tłuszczu zbyt wiele, dlatego tak ważne jest dla nich to orzechy, fasola, produkty pełnoziarniste i nasiona w ich diecie. Te pokarmy są niskie tworzące lub alkalicznych, a przynajmniej nie bardzo kwaśne, ale powinny być spożywane z umiarem. Najlepsze opcje to soi i tofu, brązowy ryż, całe ziarna chleba, słonecznika i sezamu i fasola.

Inne uwagi

Zużywa dużo żywności tworzących alkalicznych to łatwy sposób, aby schudnąć i poprawić swoje zdrowie. Czy alkaliczne żywności zapobiec lub wyeliminować choroby jest dyskusyjna, ale po diety alkalicznej jest zdrowy sposób odżywiania. Zwiększenie spożycia warzyw jest dobrym pomysłem, niezależnie od obaw o żywności kwasu lub alkalicznych. Budowanie zdrowej diety tworzące alkalicznych jest tak proste, jak ograniczenie produkty mleczne, zwłaszcza mleko, śmietanę i ser; od czasu do czasu jeść żywność o niskiej zawartości kwasu zwierząt tworzących takie jak wątroba, dziczyzna i ostrygi; i unikanie wołowiny i wysoko przetworzonej żywności, takich jak przekąski i słodycze.