adcov.com

Najlepszym sposobem, aby stracić tłuszcz szybko uda

Najlepszym sposobem, aby stracić tłuszcz szybko uda


Nadmiar masy ciała na udach może oznaczać różnicę między spodnie, które pasują albo są zbyt ciasne. Niektórzy ludzie z natury mają większą wagę w ich dolnej części ciała. Jednak każdy może schudnąć z ud grzmotu tych właściwych ruchów ćwiczeń i prawidłowego planu posiłków. Trochę dyscypliny i zaangażowania pomoże podjąć uda się w wielkości i zaufania do nacięcia.

Instrukcje

1 Zwiększenie aktywności układu sercowo-naczyniowego. Zerwania potu z treningu aerobowego będzie spalić kalorie i stopić tłuszcz. Wybierz działania, których celem uda, takich jak bieganie, turystyka, spinning i kickboxing. Będą one przypalać kalorii podczas ćwiczeń. Trening interwałowy pomaga rzucić tłuszczu, ponieważ używa tlenowych i beztlenowych systemów energetycznych, zgodnie z Amerykańską Radę ćwiczeń.

2 Cel dolnej części ciała. Siła szkolenia uda się zbudować masy mięśniowej. Im więcej masz mięśni, tym więcej kalorii organizm może spalić. Przysiady, rzuca, martwe windy i step-up kierować ud. Dodaj ręcznie wag na wyzwanie.

3 Dodaj Pilates. Zgodnie z Mayo Clinic, pilates tworzy stonowanych wygląd bez dodawania luzem. Treningi skupić się na powtarzaniu i jakości wykonywania. Wyciągi i zajawka noga są przeznaczone do odchudzić uda.

4 Poprawa diety. Odżywianie odgrywa kluczową rolę w utracie wagi. Wybierz żywności, takich jak chude mięso, produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa, ponieważ paliwo ciała, prowadzenie jest już nasycony. Te produkty mają niską zawartość sodu, kalorii i tłuszczu, a wysoko w składniki odżywcze.