adcov.com

Najlepszym sposobem, aby pozbyć się kaszel

Najlepszym sposobem, aby pozbyć się kaszel


Ciężkie i ciągły kaszel może w końcu odcisnąć swoje piętno na ciele. Z tyłu gardła staje się bardzo bolesne i bóle głowy mogą być również wywołane. Na szczęście istnieją sposoby, aby pomóc złagodzić silny kaszel, kaszel, ale nie każdy jest taki sam. Istnieją dwa główne rodzaje kaszlu: kaszel, które wynikają z przeciążenia (np wynikające z przeziębieniem lub grypą) i suchy kaszel. Suchy kaszel zazwyczaj wynikają z czynników drażniących, takich jak wdychanie dymu. Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego twoje ciało jest kaszel, aby skutecznie leczyć kaszel.

Instrukcje

Zatory Kaszel

1 Usiądź lub prop głowę na łóżku. Podnosząc głowę powoduje śluz w nosowych do kanalizacji. Pozwoli to złagodzić irytujące uczucie kroplówki postnasal.

2 Umieść parownik obok łóżka i oddech w par. Wilgotne powietrze pomaga rozluźnić flegmy w gardle, a także pomaga zmniejszyć uczucie bolesność. Dodawanie eukaliptus do pary jest pomocny.

3 Przez cały dzień pić co najmniej osiem szklanek wody. Dodatkowa woda pomoże rozluźnić flegmy i cienki śluzu w tylnej części gardła.

Suchy kaszel

4 Lekko spryskać ocet jabłkowy-cydr na poduszce i położyć. Ocet pomaga zmniejszyć stan zapalny spowodowany przez drażniące.

5 Trzymaj głowę leżąc na poduszce aby każdy śluz do kanalizacji. Śluz może czasem tworzą się w tylnej części gardła, gdy jest wdychany drażniący.

6 Umieść jedną lub dwie łyżeczki octu cydru jabłkowego w szklance wody i wypić mieszaninę każdym razem masz ochotę na kaszel. Ocet jabłkowy-cydr rozpuści flegmy w gardle.

Wskazówki:

  • Należy odwiedzić lekarza, jeśli kaszel nie zatrzymuje się po kilku dniach. Trwałe poważne kaszel kładzie dodatkowy nacisk na sercu, a nawet może wywołać atak serca.